Rezydencja

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 184
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wykosi konkurencję

"Rezydencja" to nie tylko wielkie pieniądze, imponujące posiadłości czy luksusowe samochody. Tam gdzie jest bogactwo, są i piękne kobiety. Jedną z nich jest Malwina, w postać której wciela się Sawa Fałkowska.

Już w pierwszym odcinku widzowie poznali Malwinę jako dziewczynę Marka Podhoreckiego (Jan Wieczorkowski). Ale właściwie niewiele się o niej dowiedzą. Dlatego grająca ją Sawa Fałkowska przybliża nam tę postać.

Reklama

- Malwina Kalita to modelka, która czasy swojej świetności na wybiegu ma już, niestety, dawno za sobą. I próbuje znaleźć w życiu jakąś stabilizację.

A trudno o lepszą stabilizację niż bogaty mąż. Tym bardziej, kiedy poza modelingiem nie ma się innego doświadczenia zawodowego.

- Ale Marek, niestety, zorientuje się po czasie, że Malwina nie jest tą jedyną, na którą on czeka, i będzie próbował się z tego związku wycofać - zdradza aktorka. - A Malwina nie odpuści i użyje wszelkich sposób, żeby go zatrzymać.

Niektóre z tych sposobów okażą się niezbyt wyszukane. Dojdzie do rękoczynów, bowiem, jak zapowiada Sawa Fałkowska, Malwina będzie próbowała wykosić wszystkie konkurentki. Z pewnością jest o co walczyć.

Nazwisko aktorki pewnie niewiele jeszcze mówi miłośnikom seriali. Po kilku epizodycznych rolach Sawa Fałkowska na dłużej zagości w "Rezydencji". Pracowała też ostatnio na planie filmu fabularnego.

- Zagrałam w najnowszym projekcie Piotra Trzaskalskiego pt. "Mój rower". Ten film widzowie będą mogli obejrzeć w 2012 roku. Gram tam nauczycielkę literatury angielskiej, która ma romans ze swoim uczniem i z tej miłości wyniknie ciąża.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje