Reklama

Rezydencja

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 216
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Rezydencja”: Weronika Książkiewicz zakochana!

Weronika Książkiewicz, czyli Julia Podhorecka z „Rezydencji” i Klaudia Nowicka z niezapomnianej „BrzydUli”, od kilku miesięcy spotyka się z pochodzącym ze Słowenii reżyserem Mitją Okornem. Czy aktorka wreszcie znalazła miłość swego życia?

Weronika Książkiewicz nie miała dotąd szczęścia w miłości. Jej ostatni związek - ze starszym od niej o 16 lat biznesmenem Krzysztofem Latkiem - zakończył się w atmosferze skandalu tuż po tym, jak na świat przyszedł ich synek Borys. Aktorka i jej były partner rozpoczęli wówczas batalię o prawo opieki nad dzieckiem... Weronika wyjechała z malutkim Boryskiem do Poznania, a ojciec chłopca złożył w sądzie rodzinnym pozew, w którym domagał się uregulowania jego kontaktów z synem. Sprawa wciąż nie została rozstrzygnięta...

Reklama

- Nie jestem jeszcze gotowa na nowy związek, ale przyznaję, że chciałabym się znów zakochać - mówiła Weronika Książkiewicz w wywiadzie kilka miesięcy po rozstaniu z Krzysztofem Latkiem.

Nowa miłość spadła na nią ponoć jak grom z jasnego nieba! Kiedy rok temu poznała Mitję Okorna, zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. Reżyser "Listów do M." także nie bronił się przed uczuciem do pięknej aktorki. Zostali parą, ale nie chcieli, by o ich związku dowiedziały się media... Dopiero w ostatni poniedziałek zdecydowali się na pierwsze wspólne wyjście. Przyszli na premierę filmu "Pod mocnym aniołem" i potwierdzili tym samym, że są razem.

Kim jest Mitja Okorn?

32-letni ukochany Weroniki Książkiewicz pochodzi ze Słowenii. Z wykształcenia ekonomista, ale jego największą pasją jest kino. Swój pierwszy film - krótkometrażowy "Be Flexible" - nakręcił w 2001 roku. Trzy lata później jego debiut fabularny "Tu pa tam" stał się wielkim przebojem w Słowenii i prezentowany był na wielu europejskich festiwalach. W 2007 roku rozpoczął współpracę ze stacją TVN, dla której wyreżyserował kilkanaście odcinków serialu "39 i pół", a później film "Listy do M.". Sukces obu produkcji sprawił, że Mitja zdecydował się na stałe osiedlić w Polsce i tutaj realizować swe kolejne projekty. Nie przypuszczał, że w Polsce spotka też kobietę, u boku której będzie chciał ułożyć sobie życie.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rezydencja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje