Reklama

Rezydencja

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 215
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Miłość w imperium

Rusza długo oczekiwany serial "Rezydencja", który przedstawia losy bajecznie bogatej rodziny. Na ekranie - plejada gwiazd i pełen luksus!

Nowa produkcja Jedynki zachwyca niezwykle bogatą scenografią i rekwizytami. Serialowa rezydencja to w rzeczywistości luksusowy pałac w Zdunowie, wzniesiony na początku XX wieku. Na ekranie pojawią się też ekskluzywne auta!

Reklama

Życie usłane różami?

Rodzinę Podhoreckich tworzą zamożni i piękni rodzice - Urszula (Grażyna Szapołowska) i Jan (Jerzy Zelnik), ich dwaj dorośli synowie: Marek (Jan Wieczorkowski) oraz Łukasz (Sambor Czarnota), a także nastoletnia córka Maria (Klaudia Halejcio). Mimo wielkich pieniędzy, życie Podhoreckich nie jest usłane różami!

Dominująca matka zupełnie podporządkowała sobie Łukasza, co sprawia wiele kłopotów jego żonie Julii (Weronika Książkiewicz), która też nie jest aniołkiem. Ta była modelka to kobieta- petarda o wdzięku diabła. Marek trzyma sztamę z ojcem i stara się być wolnym od rodzinnych interesów. Chcąc mieć pewność, że jest lubiany nie z powodu pieniędzy, jeździ starym gratem i czasem przedstawia się innym nazwiskiem niż własne. Mężczyzna ma problem ze znalezieniem sobie życiowej partnerki, bo obawia się, że wszystkie kobiety interesuje wyłącznie jego majątek. Jak Kopciuszek w królestwie...

Co się stanie, gdy do imperium trafi skromna dziewczyna o imieniu Basia (Anna Cieślak), która okaże się córką Jana? Czy świat, w którym żyją bohaterowie, rozpadnie się pod naporem uczuć? Czy Basia pozostanie taka sama po zderzeniu z zamkniętymi sercami bogaczy? I wreszcie: czy prawdziwa miłość ma szansę w świecie wielkich interesów, władzy i wpływów?

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje