Reklama

Rezydencja

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 209
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Daria Widawska wraca do gry

Po około rocznej przerwie na mały ekran powraca Daria Widawska. Najpierw zobaczymy ją w "Rezydencji" w TVP 1, a w przyszłym roku również w "Prawie Agaty" produkowanym przez TVN.

O ile jeszcze kilka lat temu Daria Widawska dość często pojawiała się w serialach, o tyle w ciągu ostatniego roku nie wystąpiła w żadnym.

Reklama

- Wracam po rocznej przerwie spowodowanej tym, że zajęłam się czymś zupełnie innym - tłumaczy. - Powróciłam do korzeni, z których się wywodzę, czyli do teatru.

Kilka dni temu aktorka gościła na przedpremierowym pokazie serialu "Rezydencja". Gra w nim Karolinę Musiał, przyjaciółkę Basi Kochanowskiej (Anna Cieślak).

- To jest pani doktor pediatra pracująca w szpitalu, w którym mama Basi organizuje czytania dla dzieciaków - wyjaśnia Widawska. Karolina wiedzie na pozór szczęśliwe życie, ale zmaga się też z poważnym problemem.

- Ma męża, z którym nie za bardzo może mieć dzieci.

Jednak to nie jedyna rola serialowa w planach Darii Widawskiej. Aktorka pracuje obecnie na planie "Prawa Agaty", gdzie - jak sama się śmieje - dla odmiany wciela się w postać... przyjaciółki tytułowej bohaterki.

- Dorota Gawron to prawniczka, kobieta spełniona, zadowolona z życia i z tego, co ma - zdradza odtwórczyni tej roli. - Zakłada kancelarię, w której spotka się z poszukującą pracy Agatą (Agnieszka Dygant).

Dorota ma też męża, który niezbyt kwapi się, żeby jej pomagać w obowiązkach domowych. I co ciekawe, zagra go... Tomasz Karolak.

- Ja się bardzo ucieszyłam, że mogę ponownie spotkać się z nim w serialu. Świetnie się bawimy na planie. Ale będzie to absolutnie inna para niż w "39 i pół". Postaramy się tak zrobić, żeby była odmienna.

Powrót do seriali nie oznacza wcale, że Daria Widawska porzuca teatr. Po prostu jest teraz podwójnie zapracowana. Szykuje się też do jesiennych wyjazdów ze spektaklami "Wszystko o kobietach" i "Drugi rozdział".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje