Reklama

"Remiza": Nowy serial TVP okazał się klapą

"Remiza" miała być serialem, który przyciągnie przed ekrany telewizorów więcej widzów. Z ustaleń portalu "Wirtualnemedia.pl" wynika, że nową produkcję TVP1 ogląda średnio poniżej 600 tysięcy osób.

"Remiza": Nowy serial TVP

Serial "Remiza" jest jedną z nowości, jakie zadebiutowały na antenie TVP tej jesieni. Emisja produkcji z Mariuszem Czajką i Małgorzatą Then-Stępień w rolach głównych wystartowała w poniedziałek, 6 września w TVP1.

Jak podają Wirtualnemedia.pl "Remiza" to opowieść o pracy strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy niosą pomoc okolicznym mieszkańcom. Każdy odcinek przedstawia inną, opartą na faktach, historię. Akcja serialu dzieje się w Brzezinach.

"Remiza": Oglądalność

Choć z pewnością autorzy serialu "Remiza" liczyli na to, że uda im się podbić serca widzów, nowa produkcja własna TVP w pierwszych dniach od premiery nie cieszyła się popularnością. Według ustaleń portalu "Wirtualnemedia.pl" pierwsze pięć odcinków serialu obejrzało średnio 589 tysięcy widzów. Okazuje się zatem, że pomimo wielkich nadziei na sukces, serial "Remiza" nie przyciągnął przed ekrany zbyt wielu widzów.

Reklama

"Remiza": Gdzie obejrzeć?

Serial "Remiza" emitowany jest przez telewizyjną Jedynkę od poniedziałku do piątku o godzinie 18:20. Jest też dostępny na platformie VOD.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje