Reguły gry

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 124
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Strach jest największym wrogiem aktora

Maciej Zakościelny niebawem pojawi się na ekranach telewizorów w nowym serialu. Zagra jedną z głównych ról w nowym sitcomie realizowanym dla TVN7. Prezentujemy wywiad z Maciejem Zakościelnym o jego nowym, serialowym wcieleniu.

Serial "Reguły gry" to pierwszy od wielu lat projekt realizowany dla TVN7. Nie bałeś się, że to może nie wyjść?

Reklama

- Strach jest chyba największym wrogiem aktora. Powoduje, że się spinamy i nic dobrego z tego nie wychodzi. Nie podchodzę do pracy w ten sposób. Przeczytałem scenariusz, temat mi się spodobał, więc zagrałem.

Ta rola to coś nowego w twojej karierze?

- Istotnie, szerszej widowni do tej pory znany jestem z trochę poważniejszych ról, ale powoli to się zmienia. W teatrze miałem okazję kilkakrotnie zagrać role komediowe m.in. w sztuce "Amozonia" w reżyserii Agnieszki Glińskiej. W najbliższy poniedziałek czeka nas emisja Teatru TV pt. "Komedia romantyczna". Zagrałem tam, mówiąc bardzo ogólnie, postać inną niż dotychczas. Dlatego nie czułem strachu przed pracą w "Regułach gry".

Jednak twoja kariera telewizyjna i filmowa nie rozwijała się w kierunku komediowym...

- Powierzano mi dotąd bardzo określony typ postaci. Serial "Reguły gry" stawia przede mną nowe, inne zadania i bardzo się z tego cieszę. Czekałem na tego typu propozycję.

W tym serialu partneruje ci Julia Kamińska. Jak się wam współpracuje?

- Bardzo dobrze. Cieszę się, że mamy okazję razem pracować. Mamy cudowną ekipę, wszyscy bardzo się lubimy, rozumiemy, a to jest dla mnie bardzo istotne w każdym projekcie. Nie boimy się siebie i wzajemnie się nie oceniamy.

A sam siebie oceniasz? Oglądasz filmy i seriale ze swoim udziałem?

- Nie wszystko widziałem, ale oczywiście staram się być na bieżąco...

Dlaczego warto zobaczyć "Reguły gry"?

- Dlatego, że to jest zupełnie inny sitcom niż te robione w Polsce do tej pory. Myślę, że każdy może coś z tego serialu wyciągnąć dla siebie. To jest serial o czymś. Bardzo dobrze napisany, z dowcipem i doskonałą puentą.

Rozmawiała: Dominika Gwit  


Dowiedz się więcej na temat: Maciej Zakościelny | Julia Kamińska | Reguły gry | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje