Reklama

Reguły gry

Ocena
serialu
6,6
Niezły
Ocen: 135
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Reguły gry": Katarzyna Kwiatkowska jak Ellen DeGeneres?

"Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show" jest wzorowany na słynnym amerykańskim show Ellen DeGeneres, nadawanym od blisko 14 lat. W każdym odcinku pojawi się gwiazda, która będzie musiała wykonać określone, zabawne zadanie. Kibicować i pomagać jej w tym będzie zgromadzona w studiu publiczność. W pierwszym odcinku udział wzięła Sonia Bohosiewicz. Nowy talk-show pojawi się na antenie Polsat Cafe we wrześniu.

- Są to dwa pierwsze pilotażowe odcinki, więc nie mogę nawet wyobrazić sobie tego, co mnie spotka tutaj, ponieważ nie ma takiego czegoś jeszcze w telewizji. Nie mam pojęcia, co to jest za program. To jest program Kasi Kwiatkowskiej, ale co dalej? - mówi Sonia Bohosiewicz agencji informacyjną Newseria Lifestyle.

Gwiazda przyznaje, że była to z jej strony całkowita improwizacja, bowiem idąc na nagranie nie wiedziała nic o formule programu.

- Cały pomysł polega chyba tez na tym, żeby gwiazdy nie wiedziały, co je spotka. I w pewnym sensie jest to jakiś taki rodzaj zaskoczenia. Bo jak żartować na pamięć - mówi Sonia Bohosiewicz.

Dotychczas nagrano dwa pilotażowe odcinki. Gościem jednego z nich był aktor Jacek Braciak. Program trafi na antenę Polsat Cafe we wrześniu. Gospodynią będzie Katarzyna Kwiatkowska, aktorka i parodystka, znana przede wszystkim z nadawanego w TVN "Szymon Majewski Show". W 2014 roku była jurorką w programie rozrywkowym Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kasia Kwiatkowska wystąpiła też w serialach "Ojciec Mateusz", "Sama słodycz", "Prawo Agaty". Uznanie krytyki przyniosła jej główna rola w filmie "Dzień Kobiet".

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Kwiatkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje