Reacher
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 41
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ten serial to prawdziwy hit! Będzie kolejny sezon?

Drugi sezon "Reachera", serialu sensacyjnego opartego na książkach Lee Childa, miał swoją premierę na platformie streamingowej Amazon Prime Video 15 grudnia 2023 roku. Chociaż na jego finał musimy czekać do połowy stycznia, fani już pytają o ewentualny trzeci sezon produkcji.

Drugi sezon "Reacher" rozpoczyna się, gdy weteran żandarmerii wojskowej Jack Reacher (Alan Ritchson) otrzymuje zakodowaną wiadomość, że członkowie jego byłej jednostki armii amerykańskiej, 110th MP Special Investigations, są brutalnie mordowani jeden po drugim w niewyjaśnionych okolicznościach. Fabuła jest oparta na "Elicie zabójców" Lee Childa — jednej z jedenastu książek z serii o Reacherze.

"Reacher": Będzie trzeci sezon

Chociaż finał sezonu poznamy dopiero 19 stycznia 2024 roku, Amazon bardzo wierzył w swoją produkcję. Trzecia seria o Reacherze została zamówiona na dwa tygodnie przed premierą drugiej. Ogłoszenie miało miejsce podczas konwentu w São Paulo w Brazylii. Wygłosił je Alan Ritchson, gwiazdor produkcji.

Reklama

Nie było to zaskoczeniem. Pierwszy sezon "Reachera", który ukazał się w całości 4 lutego 2022 roku, okazał się największym hitem spośród oryginalnych produkcji Prime Video. Serial doczekał się także bardzo dobrych recenzji. Jego drugi sezon spotkał się z jeszcze lepszym odbiorem. 

Szczegóły trzeciego sezonu nie są na razie znane. Drugi liczy osiem odcinków. Poza Ritchsonem główne role zagrali w nim Maria Sten, Serinda Swan, Shaun Sipos i Robert Patrick.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Reacher
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy