Reacher
Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 24
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Reacher": Co wydarzy się w trzecim sezonie?

Drugi sezon "Reachera", serialu sensacyjnego opartego na książkach Lee Childa, miał swoją premierę na platformie streamingowej Amazon Prime Video 15 grudnia 2023 roku. Wiadomo już, że powstanie trzeci sezon. Pisarz Lee Child zdradził pierwsze informacje o nowych odcinkach.

"Reacher": Serialowy hit Prime Video

"Reacher" to serial oparty na prozie Lee Childa, który zadebiutował na Amazon Prime Video w lutym 2022 roku. Kilka dni temu premierę miał finałowy odcinek drugiego sezonu produkcji. Wiadomo już, że powstaną kolejne odcinki. Trzecia seria o Reacherze została zamówiona na dwa tygodnie przed premierą drugiej. Ogłoszenie miało miejsce podczas konwentu w São Paulo w Brazylii. Wygłosił je Alan Ritchson, gwiazdor produkcji.

Pierwszy sezon serialu emitowanego na Prime Video to ekranizacja wydanej w 1997 roku debiutanckiej powieści Lee Childa zatytułowanej "Poziom śmierci" Drugi sezon rozpoczyna się, gdy weteran żandarmerii wojskowej Jack Reacher (Alan Ritchson) otrzymuje zakodowaną wiadomość, że członkowie jego byłej jednostki armii amerykańskiej, 110th MP Special Investigations, są mordowani jeden po drugim w niewyjaśnionych okolicznościach. Fabuła jest oparta na "Elicie zabójców" Lee Childa — jednej z jedenastu książek z serii o Reacherze.

Reklama

"Reacher": Co wiadomo o trzecim sezonie?

Lee Child wyznał niedawno, że wybrano już książkę, której fabuła posłuży za podstawę scenariusza trzeciego sezonu. Dodał, że wybrali coś, co pozwoli pokazać solowe przygody tytułowego bohatera. 

"Wybraliśmy książkę. Muszę powiedzieć, że to dobry wybór. Byliśmy bardzo kreatywni w tym, jak przygotowaliśmy tę historię. Czuliśmy, że na 3. sezon potrzebujemy książki, która bardziej skupia się na samym Reacherze. Pytanie więc brzmiało: która historia najlepiej będzie działać z tym punktem wyjścia i która będzie mieć świetną scenę otwierającą. Znaleźliśmy taką, którą uwielbiamy" - mówił Child.

Chociaż nie podał tytuły, to zagraniczne media piszą, że może chodzić o piętnasty tom cyklu, czyli "Czasami warto umrzeć". Książka ta przez wielu uważana jest za najlepszą z serii.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Reacher
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy