Reklama

Ratownicy

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 317
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niechciana ciąża Justyny

Justynie (Natalii Rybickiej) los nie szczędzi trudnych sytuacji. Chłopak wyjechał, brat oskarżony przez jej szalonego adoratora, ojciec w śpiączce. A teraz ciąża!

Jej chłopak Marek wyjeżdża na stypendium za granicę. Norbert, szaleńczo zakochany w dziewczynie, niesłusznie oskarża Staszka (Tomasz Schuchardt) - brata Justyny - o pobicie, by w ten sposób szantażem zdobyć względu dziewczyny, a biologiczny ojciec bohaterki leży w śpiączce po katastrofie śmigłowca Pogotowia Górskiego.

Reklama

Nadchodzący odcinek także nie będzie dla niej sielanką.

Od rana Justyna bardzo źle się czuje. Nie jest nawet w stanie zając się swoimi codziennymi obowiązkami w pensjonacie. Ma zły humor, jest jej słabo i ma mdłości.

Wystraszona sięga po test ciążowy - wynik jest pozytywny. Dziewczyna jest załamana. Łączy się przez internet z Markiem, mając nadzieje na wsparcie z jego strony i mówi mu, że zostanie ojcem.

Chłopak, zafascynowany studiami za granicą, nie chce przyjąć zaistniałej sytuacji do wiadomości. Mówi, że to ona jest w ciąży i że to jej problem.

Justyna wściekła zrywa połączenie i pozostaje całkiem sama ze swoim problemem. Nie ma z kim porozmawiać o ciąży, jedyną osobą, której może się zwierzyć wydaje się być... będący w śpiączce Jan.

Oprócz tego w najbliższym odcinku "Ratowników": Oliwier organizuje wycieczkę na Kazalnicę. Bierze na nią Eliszkę (siostrę Tośki) i jej chłopaka, Honzę. Podczas wspinaczki dochodzi do wypadku. Honza wisi bez kontaktu kilka metrów pod Eliszka. Oliwier, który jest najwyżej, również traci przytomność. Eliszka jest całkowicie bezradna. Akcja ratunkowa jest wyjątkowo trudna, biorą w niej udział prawie wszyscy ratownicy. Po wielu trudach, przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych, udaje się uratować życie wszystkich zaginionych.

Aśka, po charakterystycznym tatuażu, wpada na ślad Tamary Taszer. Wraz ze Staszkiem postanawiają jej szukać. Pierwszy trop to stacja benzynowa, gdzie oglądają nagranie, na którym widać jak pod stację podjeżdża limuzyna z Tamarą. Staszek rozpoznaje na filmie mężczyznę, który ukradł mu z pensjonatu komputer i aparat.

Kasperski mówi Cezaremu o podsłuchu policyjnym i że Olga, czyli jego żona, prowadzi sprawę przetargu na zakup gruntów. Jednocześnie Kasperski uspakaja, że już się zajął wyciszeniem całej sprawy, korzystając ze swoich kontaktów w prokuraturze.

Po zakończonej akcji ratunkowej Cezary rozmawia z Rojkiem o Staszku, chłopak mu mocno zaimponował, chwali go. Gdy ratownicy rozpakowują sprzęt pod Centralę Pogotowia Górskiego podjeżdża policja.

To Olga przyjechała aresztować Staszka, oskarżonego o pobicie jej syna, Norberta. Chłopakowi grozi odwieszenie wyroku za pobicie wykładowcy i więzienie.

Kolejny odcinek "Ratowników" już w środę, 3 listopada, o 21:30 na antenie TVP1.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje