Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 25610
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Znalazła nową miłość

Niedawno przeżywała rozwód z Jackiem Borcuchem, który zostawił ją dla Olgi Frycz. Teraz sama jest zakochana.

Kiedyś Ilona zostawiła swojego chłopaka, żeby ułożyć sobie życie z Jackiem. Teraz role się odwróciły i to ona została porzucona. Jej mąż związał się ze znacznie młodszą aktorką, Olgą Frycz.

Reklama

Dla każdej kobiety musi to być trudna sytuacja, kiedy mężczyzna odchodzi do innej. Owszem, Ilona wie, że rozstanie to nie jest łatwa decyzja i trudno jest się z nią pogodzić.


 To właśnie Tomasz Karolak był tym, który kiedyś poszedł w odstawkę. Ilona to jego dawna wielka miłość. W latach 90. oboje studiowali w PWST, tyle że Ilona we Wrocławiu, a on w Krakowie.

Może to duża odległość przyczyniła się do rozpadu związku, a może po prostu Borcuch wydał się jej tym jedynym. Na szczęście Karolak dawno wybaczył aktorce ten wybór.

Sam doskonale wie, że niezwykle trudno jest dochować wierności. Teraz są przyjaciółmi i Tomek życzy Ilonie jak najlepiej. Podobno to właśnie on poznał aktorkę z jej nową miłością, młodym zdolnym reżyserem teatralnym, Krzysztofem Garbaczewskim.

Nowy wybranek serca Ilony jest od niej młodszy o dziewięć lat. Jednak kiedy ludzie przeżywają totalne zauroczenie, taka różnica nie ma większego znaczenia.

Przecież były mąż Ilony, Jacek jest starszy od Olgi Frycz aż o szesnaście lat. Ostrowska i Garbaczewski spotkali się w teatrze Imka, którego właścicielem jest Karolak.

Nie wiemy, czy aktor miał przeczucie, żeby połączyć tę parę, czy był to przypadek. W każdym razie jako były chłopak stał się ojcem chrzestnym nowego związku i bardzo im kibicuje.


Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ilona Ostrowska | Olga Frycz | Borcuch Jacek | Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje