Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 25786
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wójt sprzedaje

Deska do krojenia z pierogami Solejukowej, kaszkiet wójta, "Mamrot" i kolekcja okularów księdza. W ośrodku szkolno-wychowawczym im. Marii Konopnickiej w Wyszkowie gwiazdy "Rancza" licytowały serialowe gadżety.

W godzinę uzbierano aż dziewięć tysięcy złotych! Zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu do diagnozy i terapii słuchu.

Reklama

- To świetny wynik, uczestnicy festynu okazali wielkie serce - cieszył się Cezary Żak, którego zapał zachęcał do otwierania portfeli: koszulkę sprzedano za 550 złotych, a "Mamrota" za tysiąc!

- Pół roku temu zaproszono nas tutaj na jasełka, a uczniowie obdarowali nas własnoręcznie zrobionymi aniołkami. Postanowiliśmy się odwdzięczyć i dołożyć choćby cegiełkę na dalszy rozwój tej placówki - mówił Arkadiusz Nader, nie odstępujący na krok Anny Iberszer.

Para serialowych policjantów skosztowała marchewkowego, świeżo wyciskanego "Karota", oklaskiwała występy uczniów i rozdawała autografy.

- To wyjątkowy dzień dla nas i tych wspaniałych dzieciaków. Doskonale się bawiłem, tym bardziej że specjalnie na tę okazję uczniowie przygotowali utwór na Festiwal Piosenki Ranczerskiej "Wilkowyjce 2012".

Piosenka "Wilkowyjskie Ranczo spoko" to hit! - powiedział pomysłodawca festiwalu Piotr Pręgowski.

 

KRAS


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ranczo | seriale | Piotr Pręgowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje