Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 20889
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Uczy się być modną

Magda Waligórska jako barmanka Wioletka z serialu "Ranczo" to królowa kiczu, która dzięki krzykliwym strojom zwraca na siebie uwagę. A jak prywatnie ubiera się aktorka? Czy interesuje się modą?

Jako nastolatka Magda Waligórska - w przeciwieństwie do swoich koleżanek ze szkoły - o wiele bardziej interesowała się teatrem niż tym, co ma na sobie i czy jest to modne.

Reklama

- Nosiłam przypadkowe ubrania z ciucholandów - wspomina aktorka, którą spotkaliśmy na pokazie butów z najnowszych kolekcji EMU Australia, Rubber Duck i Kickers.

- Z biegiem lat musiało się to jednak u mnie zmienić. Chcąc dobrze się prezentować na różnego rodzaju imprezach czy bankietach, zaczęłam zwracać baczniejszą uwagę na swój wygląd. Ale prawda jest taka, że dopiero uczę się mody. Staram się nadrobić zaległości w tej dziedzinie. Z jakim efektem? Już nie mnie to oceniać.

Magda Waligórska podkreśla, że w poznaniu tajników mody bardzo pomogła jej praca na planie.

- Z dużym zainteresowaniem obserwuję, jak kostiumolożki dopasowują ubranie do mojej figury i urody - mówi.

- Za każdym razem podziwiam, z jaką precyzją i umiejętnością to robią.

Serialowa Wioletka prywatnie uwielbia kolory.

- Uczę się je ze sobą zestawiać i wybierać te, które najlepiej pasują do mojej osobowości - wyjaśnia.

- Staram się unikać takich barw, które są smutne i maskujące. Co ciekawe, dzięki mojej bohaterce, która znana jest z oryginalnego stylu ubierania się, pokochałam kolor fuksji i teraz gości on w mojej szafie w sporej ilości.

Dowiedz się więcej na temat: Ranczo | Magda Waligórska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje