Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 25627
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tornado uczuć w Wilkowyjach

Porywy namiętności, sceny zazdrości, romantyczne uniesienia i niespodziewane wyznania - oto, co się wydarzy w Wilkowyjach w tym sezonie!


Reklama

Przede wszystkim wielkie zamieszanie wywoła pojawienie się w Wilkowyjach agentki sztuki Moniki (w tej roli Emilia Komarnicka).

Prawdziwe tornado

Zachwycona obrazami Kusego (Paweł Królikowski) będzie go namawiała na wyjazd do Warszawy. Monikę zafascynuje nie tylko sztuka Kusego, ale i on sam. Czy Lucy (Ilona Ostrowska) zdoła obronić swój związek? Aktorki nie chcą zdradzić przebiegu wydarzeń. Emilia Komarnicka tylko uśmiecha się tajemniczo: - To będzie prawdziwe tornado!

Na włosku zawiśnie także związek Klaudii Kozioł (Marta Chodorowska) i Fabiana Dudy (Piotr Ligienza). Sekretarzem gminy zainteresuje się bowiem seksowna pielęgniarka Jagna (Patricia Kazadi). A i samej Klaudii ktoś wpadnie w oko - reżyser Łukasz (Bartłomiej Magdziarz). 

Senator w opałach

Łukasz będzie działał na nerwy senatorowi Koziołowi (Cezary Żak), zajętemu promocją nowej partii. Na domiar złego, jego żona (Violetta Arlak) zafascynuje się pewnym mężczyzną...    


AJ

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ranczo | seriale | Emilia Komarnicka | Paweł Królikowski | Ilona Ostrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama