Reklama

Serialowa Franceska zachwyca w bikini! Jak dziś wygląda gwiazda "Rancza"?

Anna Iberszer, czyli uwielbiana przez widzów policjantka Franceska z serialu "Ranczo", pokazała zdjęcia z wakacyjnych wczasów! Trzeba przyznać, że aktorka wygląda zachwycająco!

Anna Iberszer w serialu "Ranczo"

Annę Iberszer telewidzowie zapamiętali jako serialową Franceskę Andreoni z "Rancza". Choć aktorka i tancerka, z wykształcenia reżyserka dźwięku, występowała także w innych popularnych serialach, m. in. w "Klanie" czy "Na dobre i na złe", to jednak właśnie rola w "Ranczu" przyniosła jej największą rozpoznawalność i sympatię widzów. 45-letnia obecnie gwiazda nadal pojawia się na ekranach, ale zdecydowanie częściej występuje na deskach teatrów. Ponadto udziela się w mediach społecznościowych, dzięki czemu fani mogą być na bieżąco z tym, co u niej słychać.

Reklama

Gwiazda serialu "Ranczo" wybrała się ostatnio na zagraniczne wakacje. W trakcie urlopu chętnie dzieliła się w sieci kolejnymi zdjęciami, publikując je na swoim profilu na Instagramie, gdzie obecnie ma nieco ponad 6 tysięcy obserwatorów.

Francesca z "Rancza" zachwyca w bikini

Anna Iberszer swoje tegoroczne wakacje spędziła nad Morzem Czerwonym. Urlop obszernie relacjonowała w mediach społecznościowych, dzieląc się za pośrednictwem na Instagrama mnóstwem zachwycających zdjęć. Na części z nich można zobaczyć 45-letnią aktorkę pozującą jedynie w bikini. Iberszer pokusiła się nawet o udostępnienie ciekawego zestawienia dwóch fotografii, które zostały wykonane w tym samym miejscu w odstępie kilku lat. Na obu - z 2021 i 2014 roku - pozuje ze swoim synem na ręku.

"Dziecko mi urosło" - napisała pod spodem.

W sekcji komentarzy swoją opinią postanowiła podzielić się Katarzyna Skrzynecka, która z zachwytem napisała:

"Du...encja ci zmalała, i jaka teraz wyrzeźbiona!"

Nie da się zaprzeczyć, że pomimo upływu czasu Anna Iberszer niezmiennie pozostaje w świetnej formie i prezentuje się znakomicie. Fani aktorki wtórują Katarzynie Skrzyneckiej:

"Ale figura wciąż znakomita!"

"Dziecko urosło, a figura nadal wspaniała, gratulacje!"

"Świetnie wyglądasz, super masz figurę i takie zgrabniutkie nóżki!"

Zobacz też: "Ranczo": Czy Franczeska tęskni za serialem?

Autor: Maria Staroń

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje