Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 20889
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Zdradzamy sekrety 9. serii!

​Bohaterowie serialu w 9. serii z różnym skutkiem będą próbowali dostosować się do poważnych zmian w swoim życiu.


Reklama


Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie proboszcz Piotr (Cezary Żak) został biskupem pomocniczym. Z kolei Polskiej Partii Uczciwości udało się umocnić swoją pozycję polityczną. Jej członkowie mogą teraz rozdawać karty.

Trudne zmiany

W związku ze zbliżającym się końcem kadencji Lucy (Ilona Ostrowska) atmosfera w Wilkowyjach zrobi się gorąca. Rozpocznie się bowiem ostra walka o fotel wójta. Mieszkańcy wsi i plebanii będą mieli twardy orzech do zgryzienia, ponieważ muszą opowiedzieć się po stronie jednego z kandydatów.

 

Łatwego życia nie będzie miał też Kusy... - Monika ciągle czuwa nad rozwojem jego kariery, robi to świetnie, bo jest przecież niezłą zołzą, ale któregoś dnia wpada na dość szalony pomysł. Koniecznie chce zmienić wizerunek Kusego, zabrania palić mu papierosy i uważa, że nadeszła pora, by przestał on wreszcie utykać na prawą nogę. Jej pomysł podchwytuje Lucy i w ten oto sposób osaczony Kusy robi różne rzeczy, żeby pozbyć się krążących nad nim harpii i postanawia na przykład zaszyć się... w lesie - opowiada aktor Paweł Królikowski.

Z kolei księdza Piotra dopadnie trema, ponieważ przestraszy się, że nie podoła nowym obowiązkom. Michałowa postara się pomóc mu w przygotowaniach do tej roli.

Przemianę przejdzie również Czerepach (Artur Barciś), który zapragnie dostosować swój wizerunek do spodziewanej kariery w polityce. Niedostatki we fryzurze spróbuje tuszować nowymi perukami, co nie spotka się z aprobatą Lodzi (Magdalena Kuta). Czy uda jej się namówić go do zaprzestania eksperymentów z wyglądem? 

Polityka i miłość

Reżyser "Rancza", Wojciech Adamczyk zapowiada, że w nowej serii ważną rolę odegra polityka, co pociągnie za sobą niezliczone intrygi i afery. Wpływ władzy na psychikę będzie też ciekawie pokazany na przykładzie biskupa Piotra.

Z drugiej strony nie zabraknie również wątków miłosnych oraz komediowych, które są znakiem firmowym serialu. 


Dowiedz się więcej na temat: Ranczo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje