Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 25785
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Wojna braci

Po zmianie pracy Pietrek i Solejukowa będą musieli wymienić całą swoją garderobę. Za to bracia Kozioł rozpoczną medialną wojnę.

Więcławski (Grzegorz Wons), zatrudniając Patryka (Piotr Pręgowski) na stanowisko prezesa, zaznaczył, że od tej pory ma on się ubierać stosownie do zajmowanego stanowiska.

Reklama

No cóż... Pietrek oczywiście weźmie sobie do serca jego życzenie, ale z elegancją niewiele to będzie miało wspólnego.

Pierwszego dnia pracy stawi się ubrany w różową koszulę, czerwone spodnie i sportowe obuwie. Na jego widok Andrzej dosłownie zaniemówi, a kiedy już odzyska głos, to w pierwszej kolejności zabierze Patryka na zakupy.

Z powodu wyglądu kłopoty na nowym stanowisku czekają również Solejukową (Katarzyna Żak).

Z jej skarpetek, sandałów i chustki na głowie śmiać się będą zarówno uczniowie, jak i koleżanki z pokoju nauczycielskiego. W obronie Kazimiery stanie tylko profesor od historii (Wiesław Komasa).

Wkrótce jednak Solejukowa zainwestuje w nową garderobę. Po tej metamorfozie nie tylko w szkole, ale w całej wsi nikt jej nie pozna.

Tymczasem w mediach rozpęta się wojna. Zacznie się od decyzji arcybiskupa Sądeckiego (Wiktor Zborowski). Duchowny pozwoli swojemu podwładnemu (Cezary Żak) wypowiedzieć się w sprawie działań jego brata, prezesa PPU (Cezary Żak).

Maciej i Robert (Mateusz Rusin, Bartłomiej Kasprzykowski) natychmiast skorzystają z okazji i namówią biskupa, by swoje oświadczenie umieścił w Internecie.

Żarliwe wystąpienie, w którym apeluje do Pawła, by wycofał się z kampanii, zdobędzie rzesze fanów i... wywoła wściekłość w szeregach partii PPU. Na medialną odpowiedź Pawła i Czerepacha (Artur Barciś) nie trzeba będzie długo czekać.

Monika Ustrzycka 

***Zobacz materiał o podobnej tematyce***

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje