Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 20465
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Sonia z "M jak miłość" nową Jolą?!

Na temat powrotu "Rancza" pojawia się coraz więcej spekulacji i plotek. Według nieoficjalnych doniesień w filmie (i być może serialu), który ma powstać nie wystąpi Elżbieta Romanowska, czyli serialowa Jola Pietrek. Kto ją zastąpi?

Tabloid twierdzi, że produkcja poszukuje aktorki o podobnych warunkach fizycznych. Według doniesień "Super Expressu" miejsce Romanowskiej ma zająć... Barbara Wypych, czyli policjantka Sonia z "M jak miłość".

Reklama

Przypomnijmy, że już jakiś czas temu odtwórczyni roli Joli Pietrek w rozmowie z portalem jastrząbpost.pl mówiła, że najprawdopodobniej nie wystąpi w nowych odcinkach "Rancza".Romanowska powiedziała wówczas, że nie otrzymała takiej propozycji.

"Gdzieś jakieś przecieki są, że [serial] ma wrócić w okrojonym podobno składzie. Czy to jest prawda, czy nie, tego do końca nie wiemy. To też są konfabulacji i plotki, które do nas czasem dochodzą. Uwielbiałam postać Joli, Pietrka i całą ekipę. Uważam też, że to był cudowny etap w moim życiu. (...) Cudowna rola, która mnie bardzo rozwijała" - stwierdziła.

"Mnie na pewno w tej części nie będzie. Myślę, że gdyby była taka opcja, to już by mnie o tym poinformowano" - oceniła.

Po tych słowach można było podejrzewać, że wątek Joli nie będzie kontynuowany w nowych odcinkach "Rancza". Okazuje się jednak, że postać prawdopodobnie się pojawi, ale ma zagrać ją inna aktorka. Czy będzie to Barbara Wypych? Czas pokaże.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje