Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 25667
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Sonia z "M jak miłość" nową Jolą?!

Na temat powrotu "Rancza" pojawia się coraz więcej spekulacji i plotek. Według nieoficjalnych doniesień w filmie (i być może serialu), który ma powstać nie wystąpi Elżbieta Romanowska, czyli serialowa Jola Pietrek. Kto ją zastąpi?

Tabloid twierdzi, że produkcja poszukuje aktorki o podobnych warunkach fizycznych. Według doniesień "Super Expressu" miejsce Romanowskiej ma zająć... Barbara Wypych, czyli policjantka Sonia z "M jak miłość".

Reklama

Przypomnijmy, że już jakiś czas temu odtwórczyni roli Joli Pietrek w rozmowie z portalem jastrząbpost.pl mówiła, że najprawdopodobniej nie wystąpi w nowych odcinkach "Rancza".Romanowska powiedziała wówczas, że nie otrzymała takiej propozycji.

"Gdzieś jakieś przecieki są, że [serial] ma wrócić w okrojonym podobno składzie. Czy to jest prawda, czy nie, tego do końca nie wiemy. To też są konfabulacji i plotki, które do nas czasem dochodzą. Uwielbiałam postać Joli, Pietrka i całą ekipę. Uważam też, że to był cudowny etap w moim życiu. (...) Cudowna rola, która mnie bardzo rozwijała" - stwierdziła.

"Mnie na pewno w tej części nie będzie. Myślę, że gdyby była taka opcja, to już by mnie o tym poinformowano" - oceniła.

Po tych słowach można było podejrzewać, że wątek Joli nie będzie kontynuowany w nowych odcinkach "Rancza". Okazuje się jednak, że postać prawdopodobnie się pojawi, ale ma zagrać ją inna aktorka. Czy będzie to Barbara Wypych? Czas pokaże.


INTERIA/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje