Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 22607
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu

Scenami na ławeczce rozpoczęły się 22 lipca zdjęcia do dziewiątego sezonu "Rancza". Ile stanowisk w rządzie obejmą posłowie PPU, czy ksiądz, który został biskupem pomocniczym, zostanie w Wilkowyjach, co się stanie z Lucy, której kończy się kadencja wójta, dlaczego Czerepach będzie knuł przeciwko Koziołowi i co z tego wyniknie? Kolejną serię reżyseruje Wojciech Adamczyk, scenariusz napisał Robert Brutter. Na planie pojawią się nowi aktorzy, między innymi Lidia Sadowa, Wiesław Komasa i Mikołaj Krawczyk.


Reklama

Ósma seria wprowadziła istotne zmiany w losach części bohaterów "Rancza": proboszcz został biskupem pomocniczym, a Polska Partia Uczciwości odniosła sukces wyborczy. Żadna partia nie zbuduje niezbędnej do rządzenia większości bez udziału PPU.  

Czerepach z wójtem przeprowadzają intensywne szkolenie dla wszystkich posłów. Dzień inauguracji  nie przebiega jednak zgodnie z oczekiwaniami, a Lodzia i Wójtowa stają się bohaterkami prasy kolorowej.

Zbliża się koniec urzędowania Lucy. W Wilkowyjach rozpocznie się walka o stanowisko wójta. Gra niespodziewanie robi się bardzo poważna, a większość wsi - z plebanią włącznie - staje przed trudnym wyborem, któremu z kandydatów udzielić poparcia.

Nominacja księdza na biskupa prowadzi do zaskakujących wniosków Michałowej, a sposób w jaki on sam próbuje wejść w nową rolę, staje się obiektem - bywa, że bolesnych - komentarzy także proboszcza Roberta i wikarego Macieja. Ksiądz w roli "ekscelencji" wcale tak łatwo nie ma...  

Z innych wątków, Monika nadal intensywnie pracuje nad dalszym etapem kariery Kusego. Obie z Lucy próbują też zmienić jego wizerunek: starają mu się między innymi udowodnić, że nie ma żadnych przeszkód, żeby przestał utykać na nogę!  Życie z udręczonym i osaczonym Kusym staje się udręką dla osób postronnych.

Monika kontynuuje romans z Jerrym. Co więcej, ona się po raz pierwszy w życiu zakocha... Prowadzić to będzie do dzikich wybuchów emocji, głównie z jej strony.   

Klaudię dopadną dylematy i będzie rozdarta  - między sercem a rozumem. Stasiek wyjedzie na studia, a do Wilkowyj przyjedzie jego następca, policjant z miasta, owładnięty manią nowoczesnych środków kontroli i bezpieczeństwa. Na Solejuków spadnie niespodziewanie wielkie szczęście, które stanie się też przyczyną ich społecznej izolacji... Solejukowa jednak po raz kolejny udowodni, jak mądrą i niezwykłą  jest kobietą.

Zdjęcia potrwają do listopada, na planie pojawią się nowi aktorzy: Justyna Gugała (Weronka), Lidia Sadowa (Ola),  Kacper Matula (Policjant), Wiesław Komasa (Marek) i Mikołaj Krawczyk (Jakub).

Dowiedz się więcej na temat: Ranczo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje