Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 20465
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Powstała książka o kulisach serialu

Od wczoraj w księgarniach w całej Polsce i w internecie dostępna jest książka, na którą czekają nie tylko najwierniejsi fani opowieści o Amerykance, która zamieszkała w Wilkowyjach: "'Ranczo'". Kulisy serialu wszech czasów"!

Kto wymyślił dwóch Koziołów, w jaki sposób Marta Chodorowska dowiedziała się, że wygrała casting na rolę córki wójta, jak się kręci pikantne sceny, a jak układa kalendarzówkę, kim są najwierniejsi fani "Rancza" i która, nierozłączna dotychczas para bohaterów, nie zagrała wspólnych scen w emitowanej obecnie w TVP 1 dziesiątej serii? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie właśnie w książce!

Reklama

Autorki (Ela Piotrowska i Marta Lipecka) podjęły próbę opisania fenomenu produkcji, o której powiedziano i napisano tak wiele, że wydaje się, że nic więcej nie można napisać. A jednak...

Książka "Ranczo. Kulisy powstania serialu wszech czasów" zawiera nieznane jeszcze historie z powstawania serialu, w tym fragmenty korespondencji  pomiędzy scenarzystą, producentem i reżyserem, anegdoty z planu i wywiady z twórcami, a wszystko udokumentowane zdjęciami. Ela i Marta w trakcie pisania książki weszły też kuchennymi drzwiami na zaplecze produkcji w miejsca dostępne tylko członkom ekipy.

Autorki starały się opisać niesamowity klimat panujący na planie, wspaniałą atmosferę towarzyszącą produkcji i emocje rzeszy fanów. Szukały też odpowiedzi na pytanie, co sprawiło, że do filmowych Wilkowyj, czyli Jeruzala, i innych miejsc, gdzie była kręcona produkcja, wciąż przyjeżdżają zastępy wielbicieli z różnych zakątków świata, a nieznana wcześniej wieś stała się obleganą atrakcją turystyczną.

Opowieść o kulisach jest dostępna w księgarniach w całej Polsce i w internecie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje