Reklama

"Ranczo": Patricia Kazadi nie chce się wiązać z żadnym mężczyzną...

Patricia Kazadi, czyli Jagna Nowak z „Rancza” i Reri z nowego serialu TVP1 „Bodo”, nigdy nie narzekała na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Aktorka i piosenkarka na razie jednak nie chce się z nikim wiązać...


Patricia Kazadi powiedziała kiedyś w wywiadzie, że dopóki jest młoda, chciałaby się przede wszystkim wyszaleć - spróbować, jak smakuje dobra zabawa i beztroskie życie. Choć piękna aktorka zawróciła już w głowie wielu mężczyznom, na razie nie zamierza wiązać się z nikim na stałe.

- Młodość jest tak krótka, że nie wolno jej marnować na monotonne spędzanie czasu - wyznała w wywiadzie, dodając, że na dorosłe, poważne sprawy wciąż jest jeszcze w jej przypadku za wcześnie, mimo że ma już 27 lat.

Reklama

Najpoważniejszy dotąd związek Patricia stworzyła z koszykarzem Christianem Eyenga. Od chwili rozstania z nim, czyli od jesieni ubiegłego roku, aktorka wiedzie życie singielki i - póki co - nie ma zamiaru wiązać się z nikim.


- Pewnie, że chciałabym poderwać na przykład Michała Żebrowskiego, ale on jest już zajęty - żartowała niedawno, kiedy pytano ją o ideał mężczyzny.

Patricia Kazadi, jak twierdzą jej znajomi, stawia teraz na karierę. Co prawda jej debiutancka płyta nie okazała się hitem, ale ona nie ma zamiaru się poddać. Ma już materiał na kolejny krążek - piosenki nagrała w USA z najlepszymi światowymi producentami i muzykami, płyta ma się ukazać niebawem... Poza tym dostała rolę Reri w serialu o życiu Eugeniusza Bodo, dzięki której ma szansę udowodnić, że jest nie tylko piękną, ale także bardzo zdolną aktorką.

- Na założenie rodziny i stabilizację mam jeszcze czas. Mam wiele marzeń, ale teraz nie myślę o tym, co będzie, bo chcę cieszyć się tym, co mam - twierdzi Patricia.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje