Reklama

"Ranczo": Na planie 10. sezonu

W Jeruzalu, w powiecie mińskim trwają zdjęcia do dziesiątej transzy serialu "Ranczo". Tematyka wiejskiej obyczajowości podana w humorystyczny sposób podbiła serca telewidzów na tyle, że produkcja zdecydowała się na kontynuację.
Zabytkowy, drewniany kościół i pobliska plebania stały się głównym planem zdjęciowym. W jednej ze scen widzimy Olę (Lidia Sadowa), która widząc zamieszanie na przed kościołem zatrzymuje się i rozmawia z dziennikarzem.

Na planie pojawiły się dwie aktorki w takiej samej charakteryzacji. Okazuje się, że Ola ma swoją dublerkę!

"Zdjęcia zaczęliśmy kręcić we wrześniu i potrwają do grudnia. Wtedy będę wyglądać zupełnie inaczej, stąd na planie moja dublerka Justyna Orzechowska" - zdradziła Lidia Sadowa, która jest w zaawansowanej ciąży.

Reklama

W kolejnej ze scen pojawią się niemal wszyscy bohaterowie, w tym rodzina Zwinków z córką Patrycją (Marta Wiśniewska). Ciąża małoletniej spotyka się z ostracyzmem tutejszej społeczności.

Ksiądz Proboszcz (Cezary Żak) wraz z księdzem Robertem (Bartosz Kasprzykowski) postanawiają bronić i chronić przed pogardą ze strony mieszkańców. Podczas nabożeństwa ksiądz ogłasza z ambony, że ochrzci dziecko Patrycji. Zwinkowie wychodzą z kościoła i są serdecznie witani przez społeczność, która wzięła sobie do serca słowa księdza i zaakceptowała ciążę małoletniej.

Co jeszcze wydarzy się u bohaterów Wilkowyjów? Jola (Elżbieta Romanowska) wraz z Pietrkiem (Piotr Pręgowski) wychowują dwoje dzieci i świata poza sobą nie widzą.

"Jola z Pietrkiem są cudowną parą i oboje są ciepłymi, dobrymi ludźmi. Jola czasem ma mu za złe, że zamiast zająć się sprawami rodziny pomaga wszystkim, ale sama robi to samo" - powiedziała Elżbieta Romanowska.

Wójtem, a właściwie panią Wójt zostaje Krystyna Więcławska, w tej roli Dorota Chotecka.

"Więcławskiej wydaje się, że jest dobrym wójtem, zdecydowanie lepszym od Kozioła, więcej tajemnic zdradzić nie mogę" - wyznała aktorka.

A jakie zmiany zajdą w życiu byłego już wójta? Pyszny i butny Kozioł mierzy coraz wyżej i postanawia wystartować w wyborach prezydenckich. Jego brat bliźniak zrobi wszystko, żeby do tego nie dopuścić.

Zdjęcia do dziesiątej transzy są kręcone w kilku lokalizacjach, jednak głównie w Jeruzalu. Perypetie mieszkańców Wilkowyjów będzie można oglądać już niebawem w TVP1.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ranczo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje