Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 23608
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Na planie 10. serii

Depresja Kusego i otwarta wojna medialna między biskupem a senatorem Koziołem: tym będą żyły Wilkowyje w kolejnej serii.


Reklama


Tak wielu zaskakujących wątków w serialu chyba jeszcze nie było. Niektórych mieszkańców Wilkowyj czekają rewolucyjne, radykalne wręcz zmiany - zdradza reżyser Wojciech Adamczyk na planie w Jeruzalu, gdzie trwają zdjęcia do ostatniej serii "Rancza".

Czy rzeczywiście mieszkańcy najpopularniejszej w Polsce wsi zakończą żywot wraz z dziesiątym sezonem?

- Dwa razy kończyliśmy już definitywnie, więc głupio się teraz zarzekać, ale z różnych powodów jest to bardzo prawdopodobne. A całkiem pewne w życiu podobno są tylko dwie rzeczy: śmierć i podatki - mówi nam scenarzysta Robert Brutter.

Piękna pocieszycielka

A co wydarzy się u bohaterów? Dworek, gdzie mieszka i tworzy Kusy, nawiedzi siostra byłej żony malarza, atrakcyjna Grażynka (Dorota Segda).

- Po wyjeździe Lucy do USA Kusy jest kompletnie załamany, trudno mu znaleźć sobie miejsce - mówi Paweł Królikowski. - Nie dba o wygląd, pojawiają się myśli, by otworzyć butelkę i zapomnieć o przygnębiającej rzeczywistości. Grażyna postanawia to zmienić, ale jej nadmierna opiekuńczość nie jest efektem czystej bezinteresowności. Chce zająć miejsce Lucy, czego Kusy oczywiście nie zauważa - dodaje aktor.

Bratobójcza walka

Powodów do radości nie ma również senator Kozioł (Cezary Żak), którego ambicją jest zostać prezydentem kraju. Wiadomość o kandydowaniu na najwyższy urząd w państwie wywoła konsternację i szok u jego brata bliźniaka, biskupa Kozioła. Zniesmaczony duchowny pojawi się w studiu wilkowyjskiej telewizji, by nagrać oświadczenie w związku z decyzją senatora. Zaapeluje o jak najszybsze złożenia rezygnacji!

- Z tego wszystkiego powstanie spore zamieszanie i jeszcze większy antagonizm między bliźniakami. A literacki talent Witebskiego (Jacek Kawalec) nieoczekiwanie okaże się pomocny w politycznej grze - zdradza Wojciech Adamczyk.

KRAS

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ranczo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje