Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 29724
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Ranczo": Kasia Solejuk po latach! Co dziś robi? Wyrosła na piękność

W kultowym już serialu o mieszkańcach Wilkowyjów, obok znanych nazwisk, w obsadzie znalazło się wielu dziecięcych aktorów. Przez 10 lat emisji "Rancza", dorastali na ekranie i zmieniali się z dzieci w nastolatków, a potem młodych dorosłych. Dla większości z nich była to chwilowa przygoda z aktorstwem. Swojej przyszłości z tym zawodem nie związała m.in. Anna Stępień, czyli serialowa Kasia Solejuk. Co robi i jak wygląda dzisiaj?

"Ranczo" zostanie wskrzeszone?

O kontynuacji "Rancza" mówi się od bardzo dawna. Osoby związane z serialem na zmianę potwierdzały, to zaprzeczały plotkom o powrocie na plan. W fanach na nowo zakwitła nadzieja, że kolejny raz zobaczą na ekranie swoich ulubionych bohaterów. Nawet jeśli aktorzy rzeczywiście wrócą na plan, to nie wiadomo czy w pełnej obsadzie.

W 2021 roku informację o pracach nad kontynuacją "Rancza" potwierdził scenarzysta Maciej Strzembosz. Podobno aktorzy byli już gotowi na powrót na plan. Strzembosz zdradził również, co spotka bohaterów w filmowej wersji:

"Mogę zdradzić, że akcja dzieje się po zwycięstwie Kozioła, który startował na urząd prezydenta. Kozioł i jego żona to teraz najważniejsza pierwsza para w kraju. Jest też i nieodłączny towarzysz Kozioła, Czerepach".

Reklama

Niestety, ponad półtora roku później nadal nie doczekaliśmy się kontynuacji serialu. Czy są jeszcze na to szanse? Czas pokaże. TVP pytana o komentarz, milczy.

Co się stało z serialową Kasią Solejuk?

Kasia Solejuk, czyli wcielająca się w nią Anna Stępień, zaczęła swoją przygodę z aktorstwem, gdy miała dziewięć lat. Był to jej debiut na ekranie. Poza serialem wystąpiła jeszcze w jego filmowej wersji z 2007 roku. Po zakończeniu zdjęć nie pojawiła się już w żadnej innej produkcji.

Anna pochodzi z Włoszczowej, ale na co dzień mieszka w Warszawie. Tam studiowała w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Dzisiaj ma 25 lat i wyrosła na piękną kobietę.

W sieci można ją znaleźć na Instagramie, na którym zamieszcza m.in. zdjęcia z zagranicznych podróży. Anna Stępień wybrała życie z dala od show-biznesu. W żaden sposób nie odniosła się do plotek dotyczących powrotu na plan "Rancza". Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL