Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 25611
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Jola Pietrek rwie się do tańca!

Elżbieta Romanowska, czyli Jola Pietrek z „Rancza”, przez 8 lat trenowała... taniec towarzyski. - Liznęłam też trochę tańca nowoczesnego i trochę baletu – mówi. Czy zobaczymy ją w gronie gwiazd kolejnej edycji polsatowskiego show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”?


Reklama


Kiedy Elżbieta Romanowska była małą dziewczynką, marzyła o karierze tancerki. Rodzice zapisali ją na kurs tańca towarzyskiego, a ona tak bardzo pokochała pląsy na parkiecie, że rozpoczęła regularne treningi i nawet brała udział w turniejach...

Niestety, pewnego dnia Ela zdała sobie sprawę z tego, że taniec nie jest jednak tym, czemu poświęcić może swoje życie.

- Zrezygnowałam z kariery tancerki ze względu na mój wzrost, bo ja bardzo szybko rosłam - wspomina aktorka.

- Nie miałam szans na to, żeby odnieść większy sukces, bo ciągle zmieniałam partnera. Wynikało to po prostu z tego, że przerastałam każdego partnera i z każdym nowym musiałam zaczynać treningi od początku. Stało się to w końcu męczące i czułam się trochę jak mitologiczny Syzyf - wyznała w wywiadzie.

Elżbieta Romanowska wcale jednak nie przestała trenować. Wciąż chodziła na zajęcia z tańca, ale robiła to już wyłącznie dla przyjemności. Na parkiecie czuła się wspaniale.

W pewnym momencie, a była wtedy uczennicą liceum, przeżyła prawdziwy dramat - żaden chłopak nie chciał z nią dłużej tańczyć w parze, bo nawet najwyższego z kolegów przerastała o głowę!

- Zaczęłam więc częściej prowadzić turnieje, niż brać w nich udział. No i w końcu trzeba było po prostu powiedzieć sobie dość - opowiada.

Serialowa Jola Pietrek z "Rancza" nigdy nie przestała kochać tańca i - mimo słusznego wzrostu (mierzy ponad 180 centymetrów) - wciąż porusza się na parkiecie z ogromną gracją, lekkością i wdziękiem.

Jak informuje jeden z tabloidów, wkrótce przekonają się o tym fani polsatowskiego "Tańca z gwiazdami", bo Elżbieta Romanowska przyjęła propozycję udziału w 5. edycji show. Jej partnerem będzie najprawdopodobniej Robert Kochanek - najwyższy spośród tancerzy, którzy do tej pory pojawili się w programie.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ranczo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama