Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 20889
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Jak Artur Barciś został aktorem?

Artur Barciś, czyli Czerepach z "Rancza", nie był rozrabiaką i szkolnym łobuzem. Zamiast bójek wolał recytować wiersze i śpiewać w chórze. Już w szkole podstawowej wiedział, że chce zostać aktorem.
Reklama

Dla Artura Barcisia szkoła była miejscem pierwszych występów. Już w podstawówce jego marzeniem było zostać aktorem. Chodził do szkoły, w której była scena.

Jak powiedział: "Występy na różnych akademiach pozwalały mi nie być najmniejszym w całej szkole. Wchodziłem na scenę i byłem duży. A potem dostawałem brawa, bardzo mi się to podobało i postanowiłem zostać aktorem".

Nie uczęszczał do kółek teatralnych, ale zapisał się do chóru. Na jego głosie poznali się nauczyciele i został solistą. Z zaangażowaniem recytował wiersze na lekcjach języka polskiego, a potem został wytypowany do tego, żeby mówić je na scenie. Startował w wielu konkursach recytatorskich i najczęściej je wygrywał. Wtedy potwierdziło się przeczucie o byciu aktorem.

Jego pierwszą miłością nie była koleżanka ze szkolnej ławki:

"Moją pierwszą miłością była pani nauczycielka od polskiego w podstawówce - powiedział Artur Barciś - Była najpiękniejsza na świecie. No, może moja mama była piękniejsza. Była miła, urocza i stawiała mi piątki. Potem przeszedłem na miłości mniej platoniczne".

Dowiedz się więcej na temat: Ranczo | Artur Barciś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje