Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 23230
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Ilona Ostrowska potwierdza: Będą nowe odcinki!

W lutym tego roku donosiliśmy, że trzy lata po zakończeniu "Rancza" aktorzy znów wracają na plan produkcji. Zdjęcia do kontynuacji serialu miały się rozpocząć latem, jednak cały czas są przesuwane... Głos w sprawie zabrała serialowa Lucy, czyli Ilona Ostrowska.

"Ja też jestem trochę zagubiona. Cały czas zdjęcia są przesuwane z różnych powodów, które znamy, ale nie chcemy o nich mówić, natomiast mam wrażenie, że już witamy się z gąską. Już na przyszły rok, na wiosnę, proszono mnie o zatrzymanie swoich terminów, więc może się to wydarzy" - powiedziała Ostrowska w wywiadzie dla JastrząbPost.pl. Aktorka zapytana o to, czy "Ranczo" powróci na ekrany TVP1 w 2020 roku, bez wahania odpowiedziała: "Tak, myślę, że tak będzie!".

Reklama

Wielbiciele "Rancza" wciąż dopominają się ciągu dalszego. W mediach społecznościowych powstał profil "Chcemy Kontynuacji Rancza", który w kilka dni zgromadził aż 24 tysiące fanów. Oficjalną stronę serialu na Facebooku wciąż lubi 362 tysięce osób!

Już w grudniu 2018 w Telewizji Polskiej prowadzono rozmowy na temat kontynuacji serialu, a cała ekipa z niecierpliwością czekała na ostateczną decyzję telewizyjnych władz, bowiem okazało się, że zmarły w listopadzie współtwórca jednego z największych telewizyjnych hitów ostatnich lat - Andrzej Grembowicz - pracował przed śmiercią nad scenariuszami nowych odcinków "Rancza".


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje