Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 25785
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Ilona Ostrowska potrzebuje nowych wyzwań, ale na razie zwalnia tempo...

Ilona Ostrowska, czyli Lucy Wilska z „Rancza”, która dwa tygodnie temu po raz drugi została mamą, cieszy się, że jej 10-letnia przygoda z serialem o mieszkańcach wsi Wilkowyje definitywnie się zakończyła. - Potrzebuję nowych wyzwań – mówi aktorka.

Ilona Ostrowska zdaje sobie sprawę, że popularność i miłość widzów zdobyła przede wszystkim dzięki udziałowi w "Ranczu".

Reklama

Niestety, aktorka nigdy już nie zagra Lucy, bo - choć na emisję czeka jeszcze 10. seria opowieści o Wilkowyjach - produkcja serialu została zakończona.

- Cieszę się, bo dziesięć lat to długo. Bardzo długo! - powiedziała Ilona Ostrowska w wywiadzie dla jednego z magazynów.

- Zmieniłam się w tym czasie jako aktorka i człowiek, potrzebuję nowych wyzwań - dodała.

Ilona Ostrowska nie kryje, że w ciągu ostatnich 10 lat w jej życiu były takie momenty, kiedy chciała odejść z "Rancza".

- Jednocześnie miałam poczucie, że mi nie wolno... Bo kiedy co tydzień ogląda cię osiem milionów ludzi, to masz wobec nich pewien obowiązek. I wobec ekipy, która jest niczym rodzina. Nie można sobie ot, tak zrezygnować z roli - wyznała w rozmowie z miesięcznikiem "Pani".

Ilona Ostrowska przyznaje, że kiedy zapadła decyzja o zakończeniu produkcji, poczuła ulgę.

- To tak, jak z bezą - nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić! - żartuje.

Ilona Ostrowska już kilka lat temu zapowiadała, że zamierza zająć się reżyserią, bo fascynuje ją możliwość opowiadania, przejścia na drugą stronę kamery, spotkania z ludźmi...

- Chwilowo musiałam odpuścić sobie ten temat, bo zwalniam tempo, ale jeszcze do niego wrócę! - zapowiedziała właśnie w wywiadzie.

Na razie Ilona Ostrowska jest na urlopie macierzyńskim i cały swój czas poświęca maleńkiemu synkowi (w opiece nad nim pomaga jej 10-letnia córka Mirosława). Kiedy aktorka zamierza wrócić do pracy?

- Kiedy przyjdzie odpowiednia pora, nic na siłę - mówi.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ilona Ostrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje