Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 19872
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Ilona Ostrowska chce wyreżyserować film!

Ilona Ostrowska, czyli Lucy z "Rancza", twierdzi, że nie musi zawsze być... aktorką. - Może za chwilę będę kimś innym - mówi, dodając, iż w jej życiu szykują się spore zmiany!


Reklama


Ilona Ostrowska, której rola Lucy w "Ranczu" dała ogromną popularność i uczyniła jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd, od pewnego czasu poważnie rozważa zmianę zawodu. Podjęła już nawet pewne kroki, by zostać... reżyserką!

- Planuję studia reżyserskie, mam w głowie parę projektów, które chciałabym zrobić - wyznała właśnie w wywiadzie.

Ilona Ostrowska zamierza w najbliższym czasie nakręcić film na podstawie jednego ze swych opowiadań. Ma już nawet za sobą pierwsze zdjęcia. Powstały one podczas pobytu w Nowym Jorku, dokąd Ilona wybrała się niedawno z przyjaciółką.

- Każda z nas pełniła kilka funkcji jednocześnie. Ona była reżyserką i operatorką, ja aktorką, makijażystką... Kręciłyśmy codziennie. Przywiozłyśmy materiał na coś większego i teraz chcemy zebrać pieniądze, aby ten projekt nabrał rumieńców i aby zrealizować go do końca - opowiada gwiazda "Rancza".

Ilona Ostrowska znana jest z tego, że konsekwentnie zmierza do celu, jaki sobie wyznaczy, więc jest niemal pewne, iż jej film powstanie już wkrótce. Ale - jak sama mówi - musi najpierw otworzyć kolejne drzwi.

- Stąd studia reżyserskie - twierdzi i dodaje:

- Potrzebuję rozwoju! Generalnie czuję potrzebę zmiany. Biorę życie w swoje ręce!

Na razie Ilona Ostrowska nie chce zdradzić żadnych szczegółów na temat filmu, nad którym pracuje i który będzie jej reżyserskim debiutem. Twierdzi, że chce go zrobić najlepiej, jak potrafi. Czy sprawdzi się po drugiej stronie kamery? Zapewne już za kilka miesięcy będziemy mieli okazję się o tym przekonać...

Dowiedz się więcej na temat: Ilona Ostrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje