Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 20813
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo" hitem weekendu!

Pierwsze trzy odcinki siódmego sezonu "Rancza" śledziło ponad 6 mln widzów! Serial był najchętniej oglądaną polską produkcją spośród wszystkich propozycji weekendowych.


Reklama

Nowy sezon "Rancza" oglądało średnio 6,22 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement) - donosi serwis Wirtualne media.pl.

W porównaniu do poprzedniej serii to o 640 tys. widzów mniej. Jedynka zachowuje jednak pozycję lidera, a serial jest najchętniej oglądaną polską produkcją nadawaną w weekendy. Drugie miejsce zajmuje "Komisarz Alex" (3,4 mln osób), a trzecie "Przepis na życie" (2,5 mln widzów).  

"Ranczo" jest też liderem swojego pasma. Jedynka wyprzedza Polsat, emitujący wówczas show "Tylko muzyka", TVN ("Surowi rodzice" i początek "Przepisu na życie") i TVP 2 (filmy fabularne z cyklu "Kino na maksa").

Sprawdź, co wydarzy się w najbliższym, 82. odcinku "Rancza"!

Lucy i Kinga podejmą próbę przebicia Moniki poprzez odwołanie się do próżności Kusego. Będą mu dogadzały, na każdym kroku okazując uwielbienie. Jednak Lucy dojdzie do wniosku, że nadskakiwanie Kusemu jest niemądre. Sytuacja w dworku zacznie ją przerastać.

Senator oddeleguje Czerepacha do proboszcza w celu wytargowania poparcia dla partii w zamian za jej przychylne stanowisko dla Kościoła. Negocjacje okażą się być trudniejsze, niż się spodziewano.

 

 

Dowiedz się więcej na temat: Ranczo | seriale | Ilona Ostrowska | Paweł Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje