Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 20468
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Elżbieta Romanowska szuka fajnych... babeczek z krągłościami!

Elżbieta Romanowska, czyli Jola z "Rancza", lada moment zasiądzie w jury nowego telewizyjnego show, w którym o główną nagrodę i miano Curvy Supermodel walczyć będą dziewczyny z... krągłościami. - Krągłości są piękne i sexy - twierdzi aktorka.


- Takiego programu jeszcze w Polsce nie było! Wszystkie jesteśmy piękne i wyjątkowe, ale do niedawna modelki miały tylko jeden rozmiar... 34. Czas to zmienić i pokazać wszystkim, że można być piękną i kobiecą w rozmiarze większym niż 40 - napisała Elżbieta Romanowska na swej tablicy na portalu społecznościowym pod zaproszeniem na casting do nowego show Telewizji Polsat.

Reklama

Okazuje się, że uwielbiana przez widzów gwiazda "Barw szczęścia" i "Rancza" dostała posadę jurorki w programie "Curvy Supermodel" i wyruszyła właśnie na poszukiwanie kandydatek do tytułu Pierwszej Polskiej Modelki XL. W show, które na antenę Polsatu trafi wiosną przyszłego roku, mogą wziąć udział dziewczyny o rozmiarze co najmniej 42 mające minimum 170 cm wzrostu.

- Szukamy fajnych babeczek z cudownymi krągłościami - mówi Elżbieta Romanowska.

Aktorka wiele już razy udowodniła, że tusza nie przeszkadza jej w realizacji marzeń. Uważa, że jeśli kobieta akceptuje sama akceptuje siebie, to zaakceptują ją również inni.

- Nie zdarzyło się, żebym musiała zrzucić jakieś kilogramy, żeby dostać rolę - wyznała w wywiadzie.

Elżbieta Romanowska przyznaje, że nigdy nie była chudziakiem, ale też nigdy się tym nie przejmowała.

- Nie miałam kompleksów na tle swojej tuszy, nie czułam, że jestem gorsza czy brzydsza. Nikt również nie dawał mi powodów, żebym tak się poczuła. Większa sylwetka w niczym mnie nie ogranicza - mówi.

Serialowa Aldona z "Barw szczęścia" zachęca wszystkie puszyste dziewczyny, by zgłaszały się do udziału w show "Curvy Supermodel".

- Zapraszam na castingi. Pokażmy, że krągłości są sexy, że piękno nie ma rozmiaru! - napisała na Facebooku.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje