Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 20829
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Czerepach nie jest taki zły!

Fani serialowych Wilkowyj i zabawnych przygód mieszkańców wsi na nowe odcinki 9. sezonu "Rancza" będą musieli jeszcze trochę poczekać. Serial wróci na antenę TVP 1 w 2015 wraz ze startem wiosennej ramówki Jedynki. Na pewno nie zabraknie w nim przebiegłego Czerepacha, którego znakomicie gra Artur Barciś.


Reklama


Jego bohater to żądny władzy współpracownik senatora Kozioła (Cezary Żak), który sztukę manipulacji ludźmi opanował do perfekcji, a mimo to wzbudza u widzów sympatię.

- Ludzie wybaczają mu, bo świetnie go rozumieją. W gruncie rzeczy nie jest przecież do końca zły - tłumaczy fenomen swojej postaci aktor, który kolejny rok angażuje się w kampanię Polskich Banków Żywności i jako wolontariusz zbiera produkty spożywcze na świąteczne stoły potrzebujących.

W 9. sezonie "Rancza" Czerepach stanie przed nowym wyzwaniem w swojej politycznej karierze. Jako współzałożyciel Polskiej Partii Uczciwości, która odniosła niebywały sukces wyborczy i na pewno dostanie się do Sejmu, senator Kozioł wytypował go na stanowisko... wicepremiera.

Sam bowiem zamierza startować w wyborach na prezydenta. Czy ich plany się powiodą? Przekonamy się wiosną. Tymczasem fani mogą oglądać powtórki "Rancza" na TVP Seriale. 

JBJ

Dowiedz się więcej na temat: Ranczo | Artur Barciś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje