Reklama

"Ranczo": Cezary Żak rezygnuje z aktorstwa?! Słowa gwiazdora są jednoznaczne

Cezary Żak, jeden z najbardziej lubianych przez widzów aktorów, ostatnio był gościem Kuby Wojewódzkiego. Na kanapie słynnego dziennikarza zdradził planowany termin zakończenia kariery aktorskiej. Wyznanie gwiazdora zasmuciło fanów.

Cezary Żak rzuca aktorstwo?!

W ostatnim odcinku Kuby Wojewódzkiego gośćmi byli Agnieszka Więdłocha, Mateusz Dopieralski (Vito Bambino) i Cezary Żak. Nie zabrakło żartów, uszczypliwości i ciekawych anegdot, jednak w pewnym momencie zrobiło się naprawdę poważnie.

Aktor, którego widzowie pokochali za dziesiątki teatralnych, serialowych ("Miodowe lata", "Ranczo") i telewizyjnych, stwierdził, że już wkrótce zamierza skończyć artystyczną karierę. Takich słów z pewnością nie spodziewali się fani serialowego Karola Krawczyka. Skąd taka decyzja?  

Cezary Żak marzy o emeryturze

Cezary Żak przyznał w rozmowie z o dwa lata młodszym Kubą Wojewódzkim, że obchodzone niedawno 60. urodziny były dla niego czasem podsumowań. Marzy mu się spokojne życie, z dala od branżowego szumu i zasłużona emerytura.

Reklama

"Ja już bym chciał skończyć pracę... ja już się napracowałem. Strasznie się dużo nagrałem w życiu, już chciałbym być emerytem."

"Zdradził też, że ta decyzja nie jest żartem. Ma nawet konkretny termin zakończenia swojej aktorskiej kariery."

"Zapowiedziałem Krystynie Jandzie, że będę u niej grać maksymalnie dziesięć lat. Napracowałem się z aktorami starszymi ostatnimi laty. Widzę, ile tych starszych aktorów kosztuje uprawianie zawodu. Nie chciałbym tego przeżywać."

Autor: Katarzyna Solecka

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Żak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje