Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 20804
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Bohaterowie "Rancza" trafili do... powieści!

Prawie 6,5 miliona widzów zasiadło w minioną niedzielę przed telewizorami, by obejrzeć 1. odcinek 8. sezonu "Rancza". Fani serialu będą mogli tej wiosny śledzić losy bohaterów serialu nie tylko na ekranie! W księgarniach ukazała się bowiem właśnie powieść opowiadająca o życiu mieszkańców Wilkowyj.


Reklama


"Ranczo. Powieść" Roberta Bruttnera i Jerzego Niemczuka to - podobnie jak uwielbiany przez widzów TVP1 serial - wnikliwa, a zarazem ciepła satyra na współczesną polską wieś i jej mieszkańców. Akcja książki rozpoczyna się od przyjazdu do Wilkowyj młodej Amerykanki, która postanawia wyremontować  odziedziczony po babci dworek, nie spodziewając się, że zostanie w Polsce na dłużej i będzie musiała przystosować się do życia w nowych warunkach...

- Fani serialu znajdą w naszej powieści kultowe dialogi, mnóstwo humoru i wiele wątków, które nie pojawiły się w wersji telewizyjnej - mówili podczas spotkania z czytelnikami autorzy książki.

Na spotkanie z Robertem Bruttnerem i Jerzym Niemczukiem, które odbyło się we wtorek w jednej z warszawskich księgarni, zjawił się tłum wielbicieli serialowej Lucy (Ilona Ostrowska), Kusego (Paweł Królikowski) i Patryka Pietrka (Piotr Pręgowski). Wśród gości autorów powieści i scenariusza "Rancza" nie mogło oczywiście zabraknąć gwiazd grających w serialu.

- Zawsze wiedziałem, że kiedyś książki będą o mnie pisać - żartował głosem wójta Pawła Kozioła Cezary Żak wcielający się w "Ranczu" także w księdza Piotra Kozioła.

Cezaremu Żakowi towarzyszyła żona Katarzyna Żak, czyli Kazimiera Solejukowa, a obok nich na honorowych miejscach na widowni zasiadły Marta Lipińska, czyli Michałowa, i Magdalena Waligórska, czyli barmanka Wioletka.

- Jestem bardzo ciekawa, jak losy naszych postaci zostały opisane w książce. "Ranczo" jest dla mnie niezwykle ważnym serialem. Jestem dzieckiem tej produkcji! Na plan trafiłam zaraz po 1. roku szkoły teatralnej, w trakcie pracy odbywałam prawdziwe lekcje aktorstwa, a moimi nauczycielami byli wspaniali aktorzy. Zamierzam przeczytać powieść panów Bruttnera i Niemczuka już dziś! - powiedziała Magda Waligórska tuż po zakończeniu spotkania z autorami książki.

"Ranczo. Powieść" już od dziś kupić można we wszystkich dobrych księgarniach na terenie całej Polski. Czy odniesie tak wielki sukces jak serial?

Dowiedz się więcej na temat: Ranczo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje