Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 23606
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Bohaterowie "Rancza" trafili do... powieści!

Prawie 6,5 miliona widzów zasiadło w minioną niedzielę przed telewizorami, by obejrzeć 1. odcinek 8. sezonu "Rancza". Fani serialu będą mogli tej wiosny śledzić losy bohaterów serialu nie tylko na ekranie! W księgarniach ukazała się bowiem właśnie powieść opowiadająca o życiu mieszkańców Wilkowyj.


Reklama


"Ranczo. Powieść" Roberta Bruttnera i Jerzego Niemczuka to - podobnie jak uwielbiany przez widzów TVP1 serial - wnikliwa, a zarazem ciepła satyra na współczesną polską wieś i jej mieszkańców. Akcja książki rozpoczyna się od przyjazdu do Wilkowyj młodej Amerykanki, która postanawia wyremontować  odziedziczony po babci dworek, nie spodziewając się, że zostanie w Polsce na dłużej i będzie musiała przystosować się do życia w nowych warunkach...

- Fani serialu znajdą w naszej powieści kultowe dialogi, mnóstwo humoru i wiele wątków, które nie pojawiły się w wersji telewizyjnej - mówili podczas spotkania z czytelnikami autorzy książki.

Na spotkanie z Robertem Bruttnerem i Jerzym Niemczukiem, które odbyło się we wtorek w jednej z warszawskich księgarni, zjawił się tłum wielbicieli serialowej Lucy (Ilona Ostrowska), Kusego (Paweł Królikowski) i Patryka Pietrka (Piotr Pręgowski). Wśród gości autorów powieści i scenariusza "Rancza" nie mogło oczywiście zabraknąć gwiazd grających w serialu.

- Zawsze wiedziałem, że kiedyś książki będą o mnie pisać - żartował głosem wójta Pawła Kozioła Cezary Żak wcielający się w "Ranczu" także w księdza Piotra Kozioła.

Cezaremu Żakowi towarzyszyła żona Katarzyna Żak, czyli Kazimiera Solejukowa, a obok nich na honorowych miejscach na widowni zasiadły Marta Lipińska, czyli Michałowa, i Magdalena Waligórska, czyli barmanka Wioletka.

- Jestem bardzo ciekawa, jak losy naszych postaci zostały opisane w książce. "Ranczo" jest dla mnie niezwykle ważnym serialem. Jestem dzieckiem tej produkcji! Na plan trafiłam zaraz po 1. roku szkoły teatralnej, w trakcie pracy odbywałam prawdziwe lekcje aktorstwa, a moimi nauczycielami byli wspaniali aktorzy. Zamierzam przeczytać powieść panów Bruttnera i Niemczuka już dziś! - powiedziała Magda Waligórska tuż po zakończeniu spotkania z autorami książki.

"Ranczo. Powieść" już od dziś kupić można we wszystkich dobrych księgarniach na terenie całej Polski. Czy odniesie tak wielki sukces jak serial?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ranczo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje