Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 19872
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Bartłomiej Kasprzykowski chce być aktorem... międzynarodowym!

Bartłomiej Kasprzykowski, czyli ksiądz Robert z "Rancza", stoi u progu światowej kariery! Aktor już na początku przyszłego roku zagra w międzynarodowej produkcji, do której zdjęcia kręcone będą m.in. w Londynie...


Reklama


Bartłomiej Kasprzykowski nie może narzekać na brak pracy. Tylko w tym roku mieliśmy okazję oglądać go w "Ranczu", "Przyjaciółkach", "Prawie Agaty", "O mnie się nie martw" i "Czasie honoru". Wszystko wskazuje jednak na to, że aktor nie wróci szybko na plan żadnego polskiego serialu...

Od kilku miesięcy szuka bowiem ról dla siebie w Londynie, dokąd regularnie lata na castingi. Jak informuje jeden z dwutygodników, Bartłomiej Kasprzykowski marzy o karierze międzynarodowej, a w dodatku namawia swoją partnerkę - Tamarę Arciuch, czyli Annę Gruszyńską z "M jak miłość" - aby intensywnie uczyła się języka angielskiego i również spróbowała swoich sił poza Polską.

Bartłomiej Kasprzykowski konsekwentnie wprowadza w życie swój plan zaistnienia jako aktor w całej Europie. Rozpoczął od zatrudnienia profesjonalnego agenta, który szuka dla niego propozycji ról w Anglii i organizuje zaproszenia na castingi. Serialowy Antoni Karkowski z "Czasu honoru" kilka razy w miesiącu lata do Londynu i uczestniczy w zdjęciach próbnych, czego efektem jest już jeden angaż! Wiosną Bartłomiej Kasprzykowski rozpocznie pracę na planie międzynarodowej produkcji. Zagra w niej dużą i ważną rolę, która być może sprawi, że jego kariera poza granicami Polski nabierze tempa.

Gdyby tak się stało, Bartłomiej Kasprzykowski gotowy jest przeprowadzić się do Londynu na stałe. Oczywiście pod warunkiem, że Tamara Arciuch i ich synek Michał mogliby wyjechać razem z nim. Aktor wierzy, że pewnego dnia i on, i jego ukochana będą grać w serialach i filmach w Wielkiej Brytanii, a gdy to marzenie się spełni, nic nie stanie im na przeszkodzie, by wyruszyć na podbój Hollywood. 

 

Dowiedz się więcej na temat: Bartek Kasprzykowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje