Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 20890
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Anna Mucha wygryzie Kusego z "Rancza"?

Paweł Królikowski, czyli Kusy z "Rancza", jest od pewnego czasu współgospodarzem programu "Świat się kręci", w którym komentuje bieżące wydarzenia i rozmawia z zaproszonymi do studia gośćmi. Wkrótce w tej samej roli występować będzie... Anna Mucha, czyli Magda z "M jak miłość".


Reklama


Lada moment Anna Mucha zadebiutuje jako komentatorka w programie "Świat się kręci"! Zatrudnienie popularnej aktorki z pewnością sprawi, że codzienne show Jedynki zyska nowych widzów, bo Anna - znana z błyskotliwych wypowiedzi i ciętego języka - jak żadna inna gwiazda potrafi z ogromnym wdziękiem stawiać nawet najbardziej niewygodne pytania i celnie komentować bieżące wydarzenia ze świata polityki, kultury oraz życia codziennego...

Czy fakt, że serialowa Madzia z "M jak miłość" zasiądzie w studiu, oznacza, że posadę straci Paweł Królikowski, który przecież od kilku miesięcy świetnie sprawdza się w roli "pomocnika" Agaty Młynarskiej?

Jak się dowiedzieliśmy, pozycja Pawła Królikowskiego w "Świat się kręci" nie jest zagrożona, ale aktor mający mnóstwo innych zawodowych zobowiązań, po prostu nie ma czasu na codzienne wizyty w studiu TVP1, więc będzie współprowadził program na zmianę z Anią. Oficjalnie Anna Mucha będzie jedną z kilku nowych komentatorów, ale - to niemal pewne - kiedy to ona zasiądzie w fotelu gościa dnia, odbierze show wszystkim pozostałym uczestnikom programu!

Anna Mucha to osoba o wielu talentach - jako aktorka doskonale sprawdza się przed kamerą i na scenie, jako blogerka cieszy się dużym uznaniem internautów, a jako osoba obdarzona wielkim poczuciem humoru i ogromną inteligencją wiele już razy udowodniła, że jest świetną... dziennikarką (pracowała m.in. w rozgłośni radiowej Radiostacja, była reporterką programu "Dzień dobry TVN", prowadziła program "Mucha nie siada").

Przypominamy, że "Świat się kręci" TVP1 emituje codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 18.30.

 

 

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | Paweł Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje