Reklama

"Ranczo": 5 lat temu wyemitowano ostatni odcinek serialu! Niewiarygodne, jak zmienili się aktorzy!

"Ranczo" to serial, który przez lata zgromadził ogromną rzeszę fanów. Losy Amerykanki Lucy Wilskiej i pozostałych mieszkańców Wilkowyj przez dekadę z zapartym tchem śledziło miliony widzów, zachwyconych humorem niesztampowych dialogów i idealnym odwzorowaniem realiów polskiej wsi. 27 listopada mija 5. rocznica emisji ostatniego odcinka serialu. Mimo że prace nad produkcją zakończyły się już kilka lat temu, wierni fani wciąż z rozrzewnieniem wspominają ulubionych bohaterów i cytują kultowe dialogi. A jak zmienili się przez ten czas aktorzy, wcielający się w główne role? Trzeba przyznać, że niektórzy są nie do poznania!

"Ranczo": fenomen serialu

Premiera "Rancza" miała miejsce 5 marca 2006 roku. Wtedy widzowie TVP mieli możliwość obejrzenia pierwszego odcinka komediowo-obyczajowego serialu, który już po kilku sezonach został obwołany na Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych "serialem wszech czasów". O popularności serialu mówi także wynik oglądalności - w szczytowym momencie serial oglądało nawet 10 milionów widzów!

Widzowie pokochali "Ranczo" za ciepły sposób, w jaki pokazywało im życie polskiej wsi w zderzeniu z wielkim światem. Życie serialowych mieszkańców Wilkowyj zostaje poddane rewolucji, kiedy do wsi wprowadza się Amerykanka - Lucy Wilska. Kobieta otrzymała w spadku dworek po zmarłej babci i zamiast go sprzedać, decyduje się na remont i zostaje w Polsce, by zacząć nowe życie po rozwodzie. Razem z wójtem i proboszczem (w obu wcielił się znakomity Cezary Żak) staje się jedną z kluczowych postaci w krajobrazie wiejskiego życia, do którego zaczyna wprowadzać, krok po kroku, elementy nowoczesnego świata.

Reklama

Przez dekadę przy realizacji "Rancza" pracowała ta sama ekipa, która czuwała, by serial nie stracił na jakości. W sumie zrealizowano 10 sezonów hitowej produkcji i jeden film fabularny. Ostatni odcinek został wyemitowany 27 listopada 2016 roku, ku rozpaczy wiernych fanów produkcji. Od tego momentu co jakiś czas powraca temat kontynuacji serialu i powstania nowego filmu - "Ranczo. Zemsta wiedźm". Plany twórców niewątpliwe pokrzyżowała śmierć Pawła Królikowskiego, który wcielał się w uwielbianego przez widzów Kusego i kręcenie dalszych epizodów stanęło pod znakiem zapytania.

"Ranczo": Jak zmienili się aktorzy?

Nadal nie wiadomo, czy hitowa produkcja powróci w odsłonie serialowej i filmowej. Mimo że widzowie marzą o takim rozwiązaniu, część aktorów, którzy wcielali się w główne role nie ukrywa sceptycznego podejścia do tematu.

Z okazji 5. rocznicy emisji ostatniego odcinka sprawdzamy, jak zmienili się odtwórcy głównych ról!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje