Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 19906
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pochwalili się córkami

Na premierze sztuki "W małym dworku" w Och-Teatrze wprost roiło się od znanych z seriali gwiazd. Niektóre z nich skorzystały z okazji, by pochwalić się znajomym swoimi córkami.

Świetna scena, znakomita sztuka w rewelacyjnej obsadzie i... piękna pogoda. Czego więcej trzeba, by jeden z czerwcowych wieczorów spędzić na spacerze z najbliższymi i wspólnym wypadzie do teatru?

Reklama

Cezary Żak, czyli Paweł i Piotr Kozioł z "Rancza", zaprosił na najnowszą premierę w Och-Teatrze uroczą dziewczynę. Nie musiał jej nikomu przedstawiać, bo wystarczyło jedno spojrzenie, by nie mieć żadnych wątpliwości, że towarzysząca mu młoda kobieta to jego córka Aleksandra. Wszyscy zauważyli niezwykłe podobieństwo między nimi.

Izabela Kuna, czyli Eliza Morawska ze "Szpilek na Giewoncie", która w spektaklu "W małym dworku" gra jedną z ról, także pochwaliła się córką. Nadia najpierw głośno oklaskiwała występ mamy, później - podczas bankietu - nawet na krok nie odstępowała Izy, która z dumą przestawiała ją znajomym.

Także Ewa Telega, czyli Teresa Kurkowa z "Plebanii", obejrzała premierowe przestawienie sztuki Witkacego w towarzystwie córki. Była zadowolona, że Zosia zachwyciła jej koleżanki i kolegów urodą i nienagannymi manierami. Razem z córką spędziła w teatrze bardzo miły wieczór.

Dowiedz się więcej na temat: Cezary Żak | Ranczo | Izabela Kuna | Ewa Telega | Plebania | Szpilki na Giewoncie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje