Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 25786
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oto nowa miłość aktorki!

Magdalena Waligórska, czyli barmanka Wioletka z "Rancza", jest po uszy zakochana. Nowa miłość aktorki to niejaki Pan Kuleczko - malutki piesek rasy Coton de Telear. Mamy ich pierwsze wspólne zdjęcia!

- Pana Kuleczko poznałam zaledwie miesiąc temu. Od razu, jak go zobaczyłam, wiedziałam, że to będzie miłość mojego życia - śmieje się Magdalena Waligórska.

Reklama

Aktorka z dumą opowiada, że jej pupil jest niezwykle pogodny i bardzo ciekawy świata, szybko się uczy i nie sprawia żadnych kłopotów.

- Zdarzało się, że zabierałam go do pracy, na próby teatralne, a on przez cały czas spokojnie spał. Potrafi dostosować się do każdej sytuacji i zachować odpowiednio w każdym miejscu - opowiada Magda.

O tym, by sprawić sobie psiaka, Magdalena Waligórska i jej partner zdecydowali zimą. Pewnego dnia spotkali kobietę, której towarzyszyła mała, biała suczka.

- Od razu wskoczyła nam na ręce i zaczęła lizać po twarzach, była bardzo radosna i przyjacielska. Ucięłam sobie długą pogawędkę z właścicielką tej suczki. Podała mi adres internetowy hodowli. Po powrocie do domu zajrzałam na tę stronę i zadzwoniłam do właścicieli, by umówić się na spotkanie. Okazało się, że w momencie, gdy dzwoniłam, Pan Kuleczko właśnie zaczął się rodzić - wspomina aktorka.

Czekając na to, by zabrać pieska do siebie, Magda starała się jak najwięcej dowiedzieć o rasie Coton de Telear.

- To rasa bardzo słabo znana w Polsce, ale za to popularna na świecie. Pieski tej rasy mają m.in. Jack Nicholson, Barbra Steisand, Jane Fonda i Meryl Streep - mówi.

Imię dla pupila wymyślił partner Magdy. Choć maluszek ma w rodowodzie zapisane imię Konkwistador, aktorka uznała, że bardziej pasuje do niego Pan Kuleczko.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ranczo | Magdalena Waligórska | Pan Kuleczko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje