Reklama

Niemczyk nadal na ekranie?

Możliwe, że w kolejnej serii serialu "Ranczo" nadal będziemy mogli oglądać Leona Niemczyka. Twórcom pozostało sporo niewykorzystanego materiału ze znanym, nieżyjącym już aktorem, i prawdopodobnie użyją go w nowych odcinkach.

Telewizja Polska rozpoczęła właśnie emisję drugiej serii serialu "Ranczo". W pierwszej niezapomnianą kreację stworzył nieżyjący już Leon Niemczyk. Zagrał przemądrzałego pijaczka Japycza, który większość czasu spędza pod sklepem monopolowym i wygłasza "mądrości" na każdy temat. Nieoficjalnie wiadomo, że być może Niemczyk, który zmarł w listopadzie ubiegłego roku, pojawi się w kontynuacji serialu.

Jak to możliwe? Otóż twórcy zamierzają wykorzystać duble scen z udziałem Niemczyka, które podczas montażu pierwszej nie znalazły się w serialu. Japycz ma pojawić się w "Ranczu" jako duch, który będzie odwiedzał mieszkańców Wilkowyj i... głosił "mądrosći"...

Reklama

Kolejna, trzecia seria "Rancza", ma pojawić się w telewizji za rok.

Leon Niemczyk zmarł 29 listopada po długiej i ciężkiej chorobie. Miał 83 lata. Był jednym z najbardziej znanych i pracowitych polskich aktorów. Grał niemal do samej śmierci. Stworzył aż 500 kreacji aktorskich.

MWMedia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje