Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 20813
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nawet sklepowe są za mną

Od wielu lat figurował na liście najbardziej pożądanych aktorów, o których zabiegali producenci "Tańca z Gwiazdami". W końcu uległ namowom. W 11. edycji show w parze z Pauliną Biernat zatańczy Artur Barciś, czyli Arkadiusz Czerepach z "Rancza".

"Zdecydowałem się wziąć udział w programie, bo mam obecnie w swoim życiu na to czas" - tłumaczy Artur Barciś. "Przez wiele lat odmawiałem, bo musiałbym wybierać miedzy tańcem a projektami filmowymi. W takich przypadkach zawsze stawiałem na aktorstwo".

Reklama

Pierwszy dzień treningów mocno wpisał się w pamięć Artura Barcisia.

"Poza przemiłym uczuciem, jaki towarzyszył mi, gdy zobaczyłem moją partnerkę, wspominam go jako istną masakrę" - mówi aktor. "Prawda jest taka, że trudno czegokolwiek nauczyć takiego starego dziada jak ja"!

Artur Barciś twierdzi, że wiedział, na co się porywa. W programie wzięła udział cała masa jego przyjaciół - Krzysztof Tyniec, Bartek Kasprzykowski, Ania Korcz.

"Poza tym ja zawsze lubiłem tańczyć" - zapewnia. "Czuję, że uczestniczę w fajnej przygodzie. Kibicują mi rodzina, przyjaciele, a także obcy ludzie na ulicy. Ostatnio zaczepiają mnie nieznajomi, życząc powodzenia. Panie sklepowe trzymają za mnie kciuki. Na każdym kroku dostaję dowody sympatii, co tym bardziej motywuje do wytężonego wysiłku fizycznego".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje