Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 26726
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marta Chodorowska z "Rancza" w czerwonym bikini odsłania ciało na mrozie!

Odtwórczyni roli Klaudii z "Rancza" jest zapalonym morsem. Aktorce mróz niestraszny. W środku zimy zapozowała przed obiektywem aparatu w samym bikini.

Marta Chodorowska jest aktorką teatralną, filmową i telewizyjną, której największą popularność przyniosła rola Klaudii Kozioł w "Ranczu". W życiu prywatnym spełnia się w roli mamy. Wychowuje syna Władysława, który przyszedł na świat w 2014 roku. Znajduje jednak również czas na spełnianie swoich pasji. 39-letnia obecnie gwiazda "Rancza" jest zapalonym morsem. W zimie z radością wskakuje do lodowatej wody.

Reklama

Kilka dni temu Marta Chodorowska po raz kolejny tej zimy morsowała, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Aktorka wzięła udział w walentynkowym morsowaniu w Iławie. Nie omieszkała zrobić sobie pamiątkowego zdjęcia.

Zapozowała na mrozie ubrana jedynie w bikini, z szerokim uśmiechem na twarzy i z balonem w kształcie serca w ręku. Jak się okazuje, równie romantyczny kształt miał przerębel na jeziorze Jeziorak, w którym Chodorowska zażywała walentynkowej kąpieli.

"Życie jest piękne! Kochajmy się!" - napisała z ekscytacją na Instagramie, gdzie obserwuje ją blisko 20 tysięcy osób.

Na reakcje obserwatorów długo nie trzeba było czekać. Komentujący docenili odwagę aktorki i nie szczędzili jej miłych słów:

"Pani Marto, jest pani niesamowita!",

"Ale gorąco!",

"Dużo miłości pani życzę, czerwień pani służy",

"Jesteś, dziewczyno, niesamowita! Pozdrawiam ciepło".


Autor: Maria Staroń

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje