Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 20890
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ludzie mnie nakręcają

Jaki jest przepis na sukces Patricii Kazadi? Radość życia, pozytywna energia, pracowitość i talent. Piosenkarka, aktorka, prezenterka dodaje do tego serdeczny uśmiech i otwartość na ludzi. I jak jej nie lubić!


Reklama

Skąd Pani czerpie tak niesamowitą życiową energię?

- Od ludzi. Motywują mnie zwłaszcza ci, którzy mają pasję życia. Sama też staram się taką energię wysyłać i wtedy wspólnie się napędzamy. Nie ukrywam jednak, że nie każdego dnia mam siłę do działania i świetny humor. Jestem kobietą, miewam różne nastroje.

Niemal cały show-biznes działa w oparciu o różne diety. Czy Pani również się temu poddaje?

- Jem bardzo nieregularnie. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że nagle robię przerwę w nagraniach, bo jestem głodna i muszę zjeść pudełeczko, które do mnie przyjechało. Rozważnie jem wszystko, na co mam ochotę. Zdarza się, że sięgam po fast-food, chociaż wolę domowe jedzenie. Uwielbiam świeżo wyciskane soki i każdego dnia piję sok z grejpfruta, bądź marchewki z imbirem.

Kto wspiera Panią w codziennej prozie życia?

- Sama piorę, robię zakupy, ale nie gotuję. Stołuję się raczej na mieście. Nie ukrywam, że mam wielkie wsparcie w mamie. Jeśli tylko jest wolna, to przyjeżdża do mnie i ogarnia mój chaos.

Inspiracją do najnowszego krążka była Pani podróż do Indonezji. Co Panią tam urzekło?

- Ludzie. Bez względu na ciężki los, jaki ich spotkał, nie narzekają. Cieszą się życiem i nawet z negatywnych sytuacji wyciągają to, co najlepsze i pozytywne.

Czy zobaczymy Panią w kolejnym sezonie "Rancza"?

- Tak! I bardzo mnie to cieszy! Uwielbiam tę pracę przy serialu. Na planie "Rancza" czuję się jak w domu.

Pani plany wakacyjne?

- Chciałabym trochę poleniuchować, ale chyba się nie uda. Mam w planach kurs języka migowego. Obejrzałam ostatnio film, w którym grała głuchoniema dziewczynka. To właśnie jej radość życia zainspirowała mnie do nauki tego języka. Często uczestniczę w imprezach charytatywnych, odwiedzam dzieci w szpitalu, również głuchonieme, i do tej pory komunikacja z nimi była dość trudna. Chcę się nauczyć przynajmniej podstaw, żeby mieć z takimi osobami lepszy kontakt.Rozmawiała OLA SIUDOWSKA

Dowiedz się więcej na temat: Ranczo | seriale | Patricia Kazadi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje