Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 19925
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ksawery - najmłodszy w aktorskim klanie!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażynka Lubicz z "Klanu", jest dumną mamą pięciorga dzieci. Najmłodszy syn aktorki - niespełna czteroletni Ksawery - właśnie zadebiutował na... salonach!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świetnie wie, jak radzić sobie z dziećmi! Nie bez przyczyny okrzyknięta została niedawno "Mamą Roku" w plebiscycie magazynu "Mamo to ja". Serialowa Grażynka Lubicz jest po prostu mamą idealną!

Reklama

Aby sprawić radość swojemu najmłodszemu synkowi, Ksaweremu, aktorka postanowiła zabrać go z okazji Dnia Dziecka do teatru. I to od razu na premierę! Tak się złożyło, że właśnie 1 czerwca na Novej Scenie Teatru Roma po raz pierwszy miał być zaprezentowany familijny spektakl "Adonis ma gościa". Małgorzata Ostrowska-Królikowska skorzystała z okazji i razem z Ksawerym i córką Julią, czyli Kasią Lubicz z "Klanu", pojawiła się w Romie. Obecność czteroletniego syna u jej boku wywołała spore zamieszanie wśród fotoreporterów. Ksawery dzielnie pozował do zdjęć, ale nie krył, że błyski fleszy niespecjalnie mu się podobają. Wytrwał jednak do końca swojej pierwszej sesji, za co mama nagrodziła go serdecznym buziakiem.

Przypomnijmy, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska i jej mąż Paweł Królikowski, czyli Michał Skorupa ze "Szpilek na Giewoncie" i Jakub Kusy z "Rancza", po raz pierwszy zostali rodzicami 22 lata temu.

Wtedy to na świat przyszedł Antek, który dziś robi karierę w serialach i filmach. 3 lata po urodzeniu Antoniego rodzina państwa Królikowskich powiększyła się o kolejnego syna - Jana. Następnym dzieckiem aktorskiej pary jest Julia - dwunastoletnia dziś... aktorka, która przed kamerą zadebiutowała tuż po urodzeniu i z powodzeniem gra do dzisiaj w serialu "Klan" córkę swojej własnej mamy. Niespełna 3 lata po Julii na świecie pojawiła się Marcelina, a 5 lat po niej - Ksawery.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje