Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 20889
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kolekcja dla pań i panów

Na pokazach mody nigdy nie brakuje gwiazd i gwiazdek. Tym razem, we wtorek, serialowcy oklaskiwali nowe kolekcje Domu Mody Van Graaf. Sprawdźcie, kto przyszedł na pokaz.

Van Graaf to Dom Mody, w którym pod jednym dachem dostępne są kolekcje prawie dwustu znanych i lubianych marek. Nic dziwnego, że na każdy pokaz Van Graafa przychodzi zawsze mnóstwo gwiazd. Nie inaczej było i tym razem. We wtorek na dziedzińcu kamienicy na ul. Widok w Warszawie najnowsze kolekcje Van Graafa oklaskiwali przedstawiciele kilku seriali.

Reklama

Wśród gości Van Graafa zauważyliśmy m.in. Marię Niklińskę, czyli Agatę Wilczyńską z "Klanu", która od pewnego czasu stara się nie opuszczać żadnego pokazu i powoli staje się ekspertką w dziedzinie mody, Andżelikę Piechowiak, czyli Mirkę Kwiatkowską z "M jak miłość", która od niedawna pokazuje się na imprezach sama, bo - o czym wszyscy wiedzą - rozstała się z Michałem Lesieniem, Magdalenę Waligórską, czyli Wioletkę z "Rancza", która ciągle poszukuje inspiracji i własnego niepowtarzalnego stylu, Dorotę Czaję, czyli Sylwię Szymanowską z "Tancerzy", której na krok nie odstępuje przystojny mąż, oraz Sylwię Gliwę, czyli Martę z "Klanu", która - odkąd zmieniła image - wzbudza zachwyt olśniewającym wyglądem na niemal wszystkich imprezach, jakie odbywają się w Warszawie.

Van Graaf posiada bogatą ofertę ubrań dla kobiet, ale też nie zapomina o panach, więc na widowni nie mogło zabraknąć przedstawicieli "brzydszej" płci w osobach bardzo przystojnych: Marcina Kwaśnego, czyli Rafała Koczy ze "Szpilek na Giewoncie", i Jakuba Świderskiego, czyli Norberta Piątkowskiego z "Klanu".

Nie wiemy, czy gwiazdy obecne na pokazie wybrały z kolekcji Van Graafa coś dla siebie, ale z całą pewnością nie uznały wieczoru za stracony. Zobaczcie sami - w naszej galerii znajdziecie zdjęcia wszystkich tych, którzy we wtorek przyszli na pokaz.

Dowiedz się więcej na temat: Klan | M jak miłość | Tancerze | Szpilki na Giewoncie | Ranczo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje