Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 75934
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ilona Ostrowska jest nie do poznania! Gwiazda "Rancza" nie przypomina już słynnej Lucy

Ilona Ostrowska dla milionów widzów na zawsze pozostanie Lucy Wilską z kultowego "Rancza". W marcu 2006 roku wyemitowano pierwszy odcinek hitowej produkcji, która do dziś ma tysiące wiernych fanów. Jak zmieniła się lubiana aktorka? Trzeba przyznać, że zupełnie nie przypomina granej przez siebie bohaterki!

Ilona Ostrowska ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról serialowych, filmowych i teatralnych. Szerokiej publiczności znana jest jednak głównie dzięki roli Lucy Wilskiej w serialu "Ranczo". Piękna brunetka oczarowała nie tylko wilkowyjską społeczność, ale i miliony fanów. Jak potoczyły się losy aktorki po zakończeniu słynnej produkcji?

Ilona Ostrowska ma na koncie kilka kultowych ról

Ilona Ostrowska urodziła się 25 maja 1974 roku w Szczecinie. Na początku lat 90., jeszcze przed ukończeniem szkoły średniej, występowała w awangardowym Teatrze "Performer" w Zamościu. W 1998 ukończyła filię wrocławską krakowskiej PWST. W tym samym roku rozpoczęła karierę telewizyjną występując w serialu "Życie jak poker" jako Magda.

Reklama

We Wrocławiu grała w Teatrze Polskim i Teatrze K2. Od 2002 roku przez 9 lat była aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie. We Wrocławiu grała w Teatrze Polskim i Teatrze K2. Od 2002 roku przez 9 lat była aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie. Prawdziwy przełom w karierze aktorki przyniósł jednak 2006 rok. To właśnie wtedy Ostrowska otrzymała główną rolę w serialu "Ranczo", gdzie przez prawie 10 lat wcielała się w Amerykankę Lucy Wilską. Produkcja bardzo szybko stała się hitem, który pokochały miliony widzów. Rola w "Ranczu" otworzyła aktorce drogę do bycia obsadzaną jako postacie pierwszoplanowe wielkich polskich produkcji. Od zakończenia emisji serialu w tym roku mija 7 lat, a kariera ulubienicy widzów zdaje się tylko rozkręcać.

Wśród produkcji, w jakich zagrała znajdują się takie tytuły jak: "Ile waży koń trojański", "Na dobre i na złe", "7 uczuć", czy "To musi być miłość". Od 2022 roku gra komisarz Beatę Lorek w serialu Polsatu "Komisarz Mama".

Największym zaskoczeniem był jej występ w programie "Agent gwiazdy", w którym okazała się być postacią najważniejszą, bowiem jako tytułowy "agent" robiła najwięcej zamieszania wśród uczestników, tak aby nikt się nie zorientował.

Prywatnie Ilona Ostrowska jest mamą dwójki dzieci - córki Mirosławy i syna Gustawa.

Ilona Ostrowska: Jak wygląda dziś?

Od czasu zakończenia pracy na planie serialu "Ranczo", Ostrowska nie tylko rozwinęła swoją karierę, ale i przeszła sporą metamorfozę. Kruczoczarne loki zamieniła na dużo jaśniejsze i proste pasma. Poniżej kilka najnowszych zdjęć gwiazdy. W jakiej wersji podoba wam się najbardziej?

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama