Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 20889
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gorące lato: śluby, romanse, rozstania

Słońce, wakacje, relaks... Nic dziwnego, że wtedy bardziej interesują nas plotki z życia gwiazd. Poczytajmy więc, bo dzieje się wiele.

Stało się! Największy przystojniak Hollywood, George Clooney, znowu stchórzył przed ślubnym kobiercem i zostawił kolejną ukochaną. Śliczna Elisabetta chciała ślubu, a on powtarzał swoje: – Nie nadaję się na męża i już. Nie było wyjścia, rozstali się, podobno w zgodzie. Słynny uwodziciel nie rozpacza, a chętne, by go pocieszyć, ustawiają się w kolejce.

Reklama

To dopiero szczęściarz!

Od ślubu nie uciekał za to etatowy Bond, czyli Daniel Craig. Na umór zakochał się w Rachel Weisz na planie horroru „Dream House”, gdzie grali małżeństwo. Tak mu się to spodobało, że się oświadczył. Pobrali się sekretnie w Nowym Jorku. Towarzyszyli im tylko dwaj świadkowie oraz 18-letnia córka Craiga i 4-letni syn Weisz.

Oficjalnego potwierdzenia swego związku z Tamarą Arciuch nie mógł się też doczekać Bartek Kasprzykowski. Zakochali się w sobie na planie serialu „Halo, Hans!”, ale nie byli wolni. Bartek rozwiódł się w 2008 roku, a Tamara kilka miesięcy temu. Zaraz potem wzięli ślub i udało się im to utrzymać w tajemnicy przed mediami. Pewnie był na nim ich 2-letni syn.

To nie wszystko.

Ostatnio mówi się o związku naszej modelki, Anny Jagodzińskiej z Leonrado DiCaprio. Ciekawe, czy będzie to tylko romans, czy kochanie. Piękny Leonardo uwielbia modelki, ale podobnie, jak Clooney unika ołtarza. Może zmieni zdanie?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje