Reklama

Elżbieta Romanowska pokazała swój dom. Nie wszyscy wiedzieli, że mieszka z narzeczonym!

Jak mieszka Elżbieta Romanowska? Wcale nie w luksusach!

Elżbieta Romanowska, gwiazda serialu "Ranczo", pokazała jak mieszka. Jej mieszkanie na warszawskiej Woli jest już wyremontowane, a efekt zachwyca.

Jednak osoby, które spodziewają się niesamowitych luksusów mogą nieco się zawieść.

Mieszkanie polskiej aktorki ma zaledwie 50 metrów kwadratowych. Jest przestronne, przytulne, a uwagę zwraca ceglana ściana.

W remoncie pomagała gwieździe "Rancza" ekipa programu "Wnętrze do poprawki" z prowadzącą Katarzyną Bujakiewicz oraz projektantką wnętrz Marianną Krystev na czele.

W rozmowie z serwisem Dobrze Mieszkaj aktorka zwierzyła się, że uwielbia swoje mieszkanie i od razu się w nim zakochała.

Reklama

"(...) Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. Wcale nie żartuję. Tak właśnie było. Zanim jednak znalazłam to mieszkanie na Woli, obejrzałam wiele innych w różnych częściach Warszawy. Żadne nie spełniało jednak do końca moich oczekiwań".

Kuchnia połączona jest z salonem. Na ceglanej ścianie wisi telewizor, a naprzeciwko niego znajduje się wygodna szara kanapa.

Okazało się, że o zmianie kuchni zadecydowały kwestie praktyczne.

Jak mówi Elżbieta Romanowska: "W praktyce okazało się, że osobna kuchnia, przy moim trybie życia, zupełnie się nie sprawdziła. Jest po prostu niepraktyczna. W trakcie spotkań z przyjaciółmi ja byłam w kuchni, a wszyscy w salonie lub odwrotnie. Zdecydowałam się więc, remontując mieszkanie na połączenie kuchni z salonem, dzięki czemu zyskałam pokój gościnny".

W sypialni aktorki możemy zobaczyć łóżko oraz ogromny regał na książki, który zajmuje całą ścianę.

W tym pokoju, tak jak i w kuchni, znajduje się także ceglana ściana. Elżbieta Romanowska przyznaje, że jest to jej ulubiony element wystroju mieszkania.

Skąd takie zamiłowanie do cegły?

W wywiadzie z "Dobrze Mieszkaj" aktorka wyjaśniała: "(...) Zawsze marzyłam o mieszkaniu w kamienicy i pomyślałam sobie, że skoro nie mogę sobie na razie na to pozwolić to spróbuję przenieść kamienicę do nowoczesnego wnętrza. I to się rzeczywiście udało. Cegła w moim mieszkaniu pochodzi z rozbiórki starej kamienicy (...)".

Po remoncie w mieszkaniu znalazło się więcej elementów ozdobnych, zieleni i porozmieszczanych na półkach drobiazgów. Na jednej ze ścian zawisło okrągłe lustro.

Elżbieta Romanowska często dzieli się informacjami i zdjęciami ze swego prywatnego życia w mediach społecznościowych.

Na zamieszczonych fotografiach możemy zobaczyć nie tylko mieszkanie, w którym mieszka razem z narzeczonym, ale także... jej pupila, który wabi się Browar.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje