Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 26742
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ela Romanowska przeszła metamorfozę. Gwiazda już tak nie wygląda!

Elżbieta Romanowska, aktorka znana m. in. z kultowego serialu "Ranczo", pochwaliła się w sieci swoją metamorfozą. Fani są oczarowani jej nowym wyglądem.

Elżbieta Romanowska przeszła metamorfozę

Elżbieta Romanowska, aktorka znana z wielu popularnych seriali, m. in. "Ranczo", "Barwy szczęścia" czy "W rytmie serca", zdecydowała się zaprowadzenie odważnej zmiany w swoim wyglądzie.

Reklama

Gwiazda "Rancza", podobnie jak tysiące innych kobiet, nie mogła doczekać się otwarcia salonów fryzjerskich. Kiedy już udało jej się umówić na wizytę do fryzjera, postanowiła naprawdę zaszaleć.

"Jak niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba. Przez ostatnie dwa miesiące siedziałam w domu. Ulubiony ubiór na ten okres? Dres! Uczesanie? Warkocz lub koczek "bylejaczek" i opaska. Na twarzy? Krem! I tak codziennie".

"Nie przeszkadzały mi odrosty (z każdym dniem coraz większe), krótkie paznokcie czy brak makijażu. Czerpałam radość z sadzenia ziół i kwiatów, koszenia trawy czy innych prac ogrodowych. To wszystko sprawiało mi dużą frajdę. Ale gdy zadzwonił telefon z informacją, że wracamy na plan pomyślałam: nareszcie! Dziś pierwszy raz od dawna założyłam coś innego niż dres, zrobiłam sobie drobny makijaż i wysiedziałem 5 godzin u fryzjera" - pochwaliła się na Instagramie.

Ela Romanowska chwali się swoją przemianą

Romanowska opowiedziała fanom o swojej przemianie, publikując w sieci zdjęcie nowej fryzury. Nowy kolor włosów zachwycił internautów. Aktorka zdecydowała się na oryginalny i bardzo modny siwy blond. Internauci nie szczędzą jej komplementów.

Autor: Maria Staroń

***Zobacz także***

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama