Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 25627
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ekipa "Rancza" znowu w Jeruzalu

Mieszkańcy miejscowości Jeruzal w powiecie mińskim odetchnęli z ulgą, bo ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu "Rancza"! W ósmej transzy wiele się zadzieje, a widzowie powitają z powrotem wikarego Roberta (Bartłomiej Kasprzykowski), którego wcześniej oddelegowano do Rzymu.


W jednej ze scen otwierających najnowszy sezon "Rancza", ksiądz proboszcz (Cezary Żak), Michałowa (Marta Lipińska) i młody wikary, ks. Maciej (Mateusz Rusin) z niecierpliwością czekają na przyjazd biskupa (Wiktor Zborowski), który jedzie z niespodzianką.

Reklama

Tym prezentem okaże się właśnie wielki powrót ks. Roberta. - Dziś mój były wikariusz wraca na plebanię, co z początku mnie cieszy, lecz później, jak każdy ksiądz z biednej parafii, zaczynam liczyć, ile mnie to będzie kosztowało - powiedział Cezary Żak, który wciela się w rolę proboszcza.

- Proboszczowi nigdy nie dość problemów, im więcej ich ma, tym zabawniej na plebanii. Mój powrót jest radosnym zdarzeniem, ale z drugiej strony, trzeba się teraz dzielić z tacy na trzech - przyznał Bartek Kasprzykowski, czyli serialowy wikary Robert.

Powrót księdza odbył się w eskorcie nobliwego biskupa, którego każda wizyta w Wilkowyjach jest wielkim wydarzeniem. Na tę okazję Michałowa, jak na wzorową gospodynię przystało, zawsze przyrządza kaczkę. - Biskupa podjęłam kaczką, bo wiem, że bardzo ją lubi. Dziś przyjechał nieoczekiwanie, więc musiałam się śpieszyć z pieczeniem, ale na szczęście wszystko się udało i wszystkim smakowało - powiedziała Marta Lipińska, która gra niezastąpioną Michałową.

A jak na powrót starego wikarego zareaguje zastępujący go ksiądz? - Na początku będzie bardzo konfliktowo. Nowy gość sporo namiesza i będę miał z nim spory kłopot. Szczęśliwie jednak, dzięki jego powrotowi wydarzy się też kilka dobrych rzeczy. Widzowie z pewnością będą mieli co śledzić - stwierdził Mateusz Rusin, czyli świeża krew w lokalnej parafii. 

Poza ponownym pojawieniem się ks. Roberta w Wilkowyjach, ósmy sezon przewiduje również wątek kryminalny! - Bardzo się cieszę na ten wątek, bo odbędzie się on z moim udziałem! - powiedział podekscytowany Rusin.

Dodatkowo Cezary Żak zdradził, że jego bohaterowie czyli proboszcz i senator będą uczestniczyć w czymś bardzo podejrzanym. Co to będzie? To wszystko okaże się już niebawem, w kolejnym sezonie "Rancza"!

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje